Video placeholde

„To jsem já, espresso.“ Sabrina Carpenter porazila hitem o kávě kamarádku Taylor Swift

Americká zpěvačka a herečka Sabrina Carpenter se díky svému singlu Espresso drží v čele hitparád a dostává se do mnoha playlistů. Rovnou do dvou si ho zařadil moderátor popkulturního podcastu Poprask Šimon Holý. Poslechněte si, v čem je na první poslech „obyčejná“ píseň předskokanky Taylor Swift tak výjimečná.

Čtyřiadvacetiletá Sabrina Carpenter se proslavila v Disney seriálu Girl Meets World, ale v hudební fanoušci znají i jako předskokanku Taylor Swift na Eras Tour v Latinské Americe, Austrálii a Singapuru. Určitě také toto pojítko s nejoblíbenější performerkou současnosti pomohlo Carpenter k raketovému úspěchu jejího singlu Espresso, ale myslet si, že pouze Swift může za tento obrovský úspěch, je nebezpečná mýlka.

„Jedna z nejskvělejších nesmyslných refrénových linek historie,“ píše o textu “That’s that me, espresso” neboli „To jsem já, espresso“ britský deník The Guardian.  Carpenter tak svoji mentorku, kolegyni a kamarádku dokonce sesadila z trůnu nejstreamovanější písně. Právě hraní si s jazykem a hudební odkazy na nejlepší časy popových div jako je Dua Lipa nebo Carly Rae Jepsen, stojí za tím, že nám Espresso nepůjde celé léto vymazat z paměti. Pusťte si nový díl podcastu Poprask s Šimonem Holým a Hanou Trojánkovou Biriczovou!