nahoru
Kristýnčin blogísek

Kristýna Kočí: Prostě ráda pí**ám

Kristýnka 13. května 2011 • 11:48
Kristýna Kočí
Kristýna Kočí
• foto: 
Tomáš Tesař

Poslední dny jsem celé probrečela. Rozešel se se mnou Adam (přítel Kočí – pozn. redakce), protože mu vadilo, že tak ráda píchám – a nejen s ním. Nemůžu si ale pomoc: když vidím chlapa s prachama nebo mocí, anebo nejradši s obojím, musím ho hned ojet.

Jsem ráda, že je konečně venku i ta nahrávka z naší schůze, kde mluvíme o Johnovi, že je úplně „prázdnej a rezignovanej“, protože to je pravda. Myslím, že by to mohlo pomoct i jemu, aby konečně viděl pravdu a přestal ze sebe dělat kašpara. Vždyť ho lidi kdysi mívali i rádi, když psal o piku nebo o bonech a fotili se se Zlatou (Adamovskou – pozn. redakce) do novin a časopisů, to mu docela šlo. Docela jim to spolu i slušelo))))

 

 

A teď ho mají za ochlastu a idiota. Je mi ho upřímně líto. Přemýšlím, jak mu pomoct…. Zkusím doma najít nějakou nahrávku, kde nevypadá jako úplnej idiot. Třeba by mu pomohlo nějaký kompro)))))

 

 

Přemýšlím, že si dám inzerát na nějakou webovou seznamku, samozřejmě anonymně. Jak se mám seznámit s trochu slušným klukem, když mě celý národ má za blonďatou dylinu? Na víkend se chystám k mámě, aspoň že ta mě má ještě ráda.

Kristýnka

Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.