nahoru

„Paroubek v sukních“ v čele olomoucké MSD skončil

Reflex.cz 29. listopadu 2010 • 09:45
„Paroubek v sukních“ v čele olomoucké MSD skončil
foto: Archív

Mladá sociální demokratka Ivona Fišerová, kterou přezdívají „Paroubek v sukních“, plnila v minulých týdnech stránky nejen českých, ale i některých zahraničních médií, a to díky svým odvážným fotografiím na Facebooku a plánu nafotit lechtivý kalendář.

Jak ale zjistil Paroubkův server Vaševěc.cz, kvůli této své medializaci byla Ivona Fišerová na páteční konferenci odvolána z funkce předsedkyně olomoucké buňky Mladých sociálních demokratů.

 

 

„Postup olomouckých Mladých sociálních demokratů mě mrzí. Prý jsem tuto stranu poškodila svým mediálním vystupováním,“ reagovala na své odvolání Ivona Fišerová a dodala, že pokud by se jiné strany chovaly stejně, musely by například Věci veřejné odvolat za nafocení kalendáře své kandidátky do sněmovny před květnovými sněmovními volbami.

 

 

Záměry Ivony Fišerové zaujaly kromě českých i zahraniční média, psalo se o ní například na britském serveru Metro či portugalském webu Arco da Velha.

Reflex.cz


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.