nahoru

Nejpitomější klip komunálních voleb má ODS v Liberci

Viliam Buchert21. září 2010 • 12:10
klip
klip
• foto: 
archiv

V Praze předvádí ODS ve své předvolební kampani ke komunálním volbám řadu politiků spojených s korupční chobotnicí. Strana se také rozhádala a rozložila v Plzni či Českých Budějovicích. A aby toho nebylo málo, představila v Liberci také zřejmě nejpitomější videoklip kampaně.

 

Je záhadou, koho má klip, který se jmenuje Chyť si svého motýlka, oslovit. Amatérské dílko je proložené nesmyslnými řečmi primátora Liberce Jiřího Kittnera. Vskutku skvělá nabídka pro liberální či konzervativní příznivce ODS.

 

 

Kittner ve videu dokonce velebí Kateřinu Neumannovou a mistrovství světa v lyžování, jež v Liberci skončilo s více než stomiliónovým dluhem a policie už některé lidi, kteří se na šampionátu podíleli, vyšetřuje. Celé mistrovství totiž smrdí korupcí a netransparentností při zadávání zakázek. Ovšem vteřinu po Neumannové se v klipu na dalším záběru sypou peníze. Jak symbolické. Že by právě z lyžařských závodů do magistrátních kapes?

 

Křišťálová Lupa
A jak liberecká ODS svůj patvar uvedla? „Komunální volby proběhnou 15. a 16. října tohoto roku. Už nyní máte možnost pozorovat zvýšenou aktivitu politických subjektů. I liberecká ODS pochopitelně přispěchá svou troškou do předvolebního guláše. Nyní vám nabízíme jednu z prvních ochutnávek. Že nemusí být politika jen smrtelnou nudou, vám dokáže i toto video. Poznáte hlavního aktéra?“

 

Aktéra jsme poznali. Nuda to rozhodně není. Je to hloupost. Na stránkách libereckého magistrátu Ing. Jiří Kittner uvádí, že se svou ženou Alexandrou tráví volné chvíle nejraději v blízkých Jizerských horách. Společnost na tamní chalupě jim prý dělá kocour Moody. Ano, pro Moodyho je ten klip jak dělaný …

 

Zaujal vás tento článek? Podpořte Reflex.cz ve finálním hlasování ankety Křišťálová Lupa 2010 v kategorii "Média - všeobecná". Děkujeme.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější