nahoru

Jyrko, my chceme mítinky!

Z e-mailu Marka Stoniše 7. května 2010 • 11:21
Jyrko, my chceme mítinky!
foto: internet

My, spoluobčané České republiky, nesouhlasíme s rozhodnutím ČSSD zrušit mítinky na náměstích a přesunout je do továren a škol. Vzhledem k tomu, že do těchto míst zásadně nechodíme, žádáme Vás, Jyrko Paroubku, abyste i nadále za námi jezdil. Pokud ne, budeme to považovat za diskriminaci a poženeme to dál a klidně i výš! To, že Sobotka dostal přes držku, nás nezajímá. My jsme mu přece nenabančili.

 

Takže, aby bylo jasno, Jyrko Paroubku:

- Naše právo na pivo za 2 koruny je nezadatelné!

- Stejně tak buřty s hořčicí za pět korun! Pokud nám je nedáte, budeme si stěžovat ve Štrasburku.

- Pokud nadále nebudeme dostávat peníze za to, že při besedách bučíme na ODS, TOP 09 a Věci veřejné, nebudeme Vás volit!

 

PS:

Nafukovací balónky pro naše děti pokládáme za samozřejmost!

(Tuto internetovou výzvu, která k nám dorazila zároveň s fotografiemi z mítinků ČSSD, předkládáme Vám, ctěným čtenářům, bez jediné úpravy. Jediné, co k tomu redakce Reflexu může dodat: Ano, souhlasíme! Co Vy?)

Z e-mailu Marka Stoniše

Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.