nahoru

Václav Klaus ml.: Macron a Macronová? Jako bývalý pedagog to považuju ze trestný čin zneužití

Marek Stoniš28. dubna 2017 • 11:20
Václav Klaus ml.: Macron a Macronová? Jako bývalý pedagog to považuju ze trestný čin zneužití
foto: AFP

Je tu nová Pětka Václava Klause mladšího. Titulní stránky novin zaplnily tento týden prezidentské volby ve Francii, zejména manželství jednoho z postupujících kandidátů, Emmanuela Macrona s jeho bývalou učitelkou.

Premiér Bohuslav Sobotka chce po Andreji Babišovi do konce týdne vysvětlení, jak k Agrofertu přišel. Je to vládní krize?

Ne.

Média se zaměřila na pravděpodobnou příští první dámu Francie paní Macronovou. Zažil jste jako pedagog také vášnivé vztahy mezi studenty a pedagožkami?

Myslím, že se jedná o trestný čin v ČR (zneužití), pokud starší člověk zneužije závislou mladistvou osobu. Psychicky normální učitel/ka se také jakýmkoli podobným situacím vyhýbá.

Podívejte se na první polibek Emmanuela Macrona a jeho ženy BrigitteVIDEO youtube.com_Vic Gast/bpž

Souhlasil byste s koaličním útokem na Severní Koreu?

Takové to novodobé válčení, že z výšky 10 km bezpilotním letounem svrháváte pumy na cizí města, kromě zabíjení nevyřeší nic.

Rakouský prezident chce, aby si Rakušanky v rámci solidarity s muslimskými ženami jeden den v roce oblékly muslimský šátek. Rozumíte tomu?

Vy tomu rozumíte?

Jan Kalvoda, Michael Kocáb a Hana Marvanová založili politickou platformu SPIN. Zajímá vás její budoucí činnost?

Ne, další strana se stejným programem (více EU, více multikulti, více neomarxismu, zeleného fanatismu, občansko-lidskoprávního čehosi). Na to už máme TOP 09, lidovce-STAN, Sobotkovy socialisty, Zelené a dalších šest partají.

Diskuse ke článku