nahoru

Účtenkovka a Alena Schillerová: Když utratíš (lidem) všechny peníze na dárky, naděl hezké obrázky

Petra Röslerová 17. prosince 2019 • 14:40
Účtenkovka a Alena Schillerová: Když utratíš (lidem) všechny peníze na dárky, naděl hezké obrázky
foto: Petra Röslerová

Ministryně financí Alena Schillerová umí vánoční balíčky pořádně rozbalit, hlavně ty ekonomické, jak je zřejmě ironicky nazývá. Od plátců DPH si vypůjčí příští rok 24 miliard a finanční úřady už za své (četné) chyby nebudou platit sankce, jak tomu bylo doposud. Proč by měly napáchanou škodu alespoň trochu vyrovnat, že jo?

V balíčcích Aleny Schillerové je toho samozřejmě mnohem víc, ale nebudeme to pár dnů před Vánoci ještě víc rozmazávat, však to každý z nás pozná. Ještě že nám za naše peníze paní Alena pořídila alespoň loterii s pěknými obrázky. Je to tak dojemné, že si na to tady v Reflexu snad dáme panáka. A vám ho doporučujeme taky, chystá se velké alkoholové zdražování, abychom tu nadílku ve zdraví přežili. Tak hezké svátky, přátelé!


Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla bude prezentovat v naší nové rubrice Oko za oko. Na parodie dalších osobností se podívejte do galerie:

Petra Röslerová