nahoru

Je vám před dětmi trapný přiznat, že jste ještě nikoho nezabili? Hrajte Kájínka

Petra Röslerová 16. srpna 2019 • 13:50
Je vám před dětmi trapný přiznat, že jste ještě nikoho nezabili? Hrajte Kájínka
foto: Instagram Jiřího Kajínka / Petra Röslerová

Jestli vás někdy poveze Uberem zmatený stařík, nenadávejte a zkuste se ho schválně zeptat na jeho život. Často totiž zjistíte, že je to bývalý politický vězeň, záchranář, vrcholový sportovec, vědec, zkrátka nějaký zasloužilý hrdina. Jenže bývalé slávy se v důchodu nenajíte, proto si teď přivydělává jako řidič. Jó, panečku, kdyby měl raději od mládí oplétačky se zákonem, na tílku pár loupežných přepadení, nezákonné ozbrojování a podezření z nájemné vraždy, na nájem by měl, instagramové hvězdy by ho přemlouvaly k focení, média k rozhovorům a marketéři k reklamní spolupráci. Proto nezapomeňte dětem říct, aby se proboha ve škole dobře neučily, zákony nerespektovaly a hlavně si pořídily účet na Instagramu. Jinak jednou povezou hvězdu Kájínka v Uberu i oni.

Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla bude prezentovat v naší nové rubrice Oko za oko. Na parodii Jiřího Kajínka a dalších osobností se podívejte do galerie:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.