nahoru

Hejtmanka Jermanová zdravotníkům: Když nemáte roušky, tak použijte koblihy!

Petra Röslerová 8. června 2020 • 14:10
Hejtmanka Jermanová zdravotníkům: Když nemáte roušky, tak použijte koblihy!
foto: Petra Röslerová

Na lidi platí jen cukr a bič a jestli tohle pravidlo někdo umí uplatnit, tak je to středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová-Pokorná. Když chyběly v nemocnicích roušky a zdravotnice zmínila, že chybí, hned na ni hejtmanka poslala žalobou a policii, však ona si to příště rozmyslí, stěžovat si. No a když se ukázalo, že zdravotnice jen tak neodvolá a má i veřejnou podporu, šup na tu bitch zase cukrem a přesladká hejtmanka chce podepisovat petici za odvolání své vlastní žaloby. 

A jestli ještě pořád neslzíte dojetím, věřte, že tahle předobrá hejtmanka nám to ještě osladí. A kdyby náhodou živnostníci pod daněmi, regulacemi, příkazy a zákazy vymřeli a neměl péct kdo, nebojte, koblih z Penamu bude s touhle dobrou partou všude až po krk. Zatím jim to zacpávání pusy místo reálných potřeb docela vychází. 


Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla představuje v naší rubrice Oko za oko.

Na další parodie se podívejte do galerie:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.