nahoru

Koronavirová karanténa aneb Když je tvůj velký den, akorát že měsíc v kuse je to fakt na pos*ání

2. dubna 2020 • 17:40
Koronavirová karanténa aneb Když je tvůj velký den,  akorát že měsíc v kuse je to fakt na pos*ání
foto: Petra Röslerová

Jestli jste patřili mezi dámy, které si na rukavičky nijak nepotrpěly a na kosmetiku vám stačila malá polička, asi teď taky v koupelně vršíte krabice s novými produkty. O horkou jarní kolekci 2020 je takový zájem, že se stala světovým bestsellerem a rozpoutala i mezinárodní potyčky. A nejvíc trendy značkou kosmetiky na vyhlazování se stalo Savo. 

Puritány jistě potěší, že letošním hitem je opět zahalování a koketování je doporučeno na délku 2m.  Ač po nových trendech lidé doslova šílí, my v Reflexu víme, že žádné módní výstřelky nevydrží dlouho a všechno se zase vrátí ke klasice.

A brzo se budou barevné roušky sešívat na letní šaty, vsaďte se!


Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla bude prezentovat v naší rubrice Oko za oko.

Na parodie dalších osobností se podívejte do galerie:


Věř v nejlepší a připrav se na nejhorší aneb 3 scénáře, co bude s našimi penězi. Přečtěte si velký rozhovor s bývalým viceguvernérem ČNB Mojmírem Hamplem v novém tištěném Reflexu >>>

Diskuse ke článku