nahoru

Dobrodružství se Subaru

29. března 2010 • 14:15
Subaru
Subaru
• foto: 
Reflex

Následující úspěšní luštitelé se sejdou na pódiu narozeninového koncertu 1. května na Kampě. Jeden z nich dostane klíčky od nového vozy Subaru Legacy 2.0D Comfort kombi 6MT.

 

Jana Ungerová, Louny

Milan Karaba, Louny

Jaroslav Buchal, Liteň

Petra Černá, Tábor

 

PRAVIDLA FINÁLE

Finále soutěže o automobil Subaru Legacy Comgort kombi, které je tvořeno vědomostní soutěží, se uskuteční dne 1.5.2010 v 19.55 hod. v parku Kampa na Praze 1. Společnost RINGIER si vyhrazuje právo na změnu času konání vědomostní soutěže.  Vědomostní soutěž se skládá z 10 otázek, u každé z nich je na výběr ze tří možností, přičemž pouze jedna možnost je správná. Vědomostní soutěž vede moderátor, který každou otázku jedenkrát přečte a zahájí hlasování soutěžících slovy „hlasujte teď“. Od momentu zahájení hlasování má soutěžící 3 vteřiny na zadání odpovědi pro danou otázku prostřednictvím hlasovacího zařízení. Po vypršení shora uvedeného časového limitu na zadání odpovědi bude vždy správná odpověď na danou otázku neprodleně zobrazena na LED TV. Výsledek vědomostní soutěže bude vyhlášen moderátorem neprodleně po jejím skončení. Výhercem automobilu Subaru se stává soutěžící s nejvyšším počtem správných odpovědí.

 

V případě, že po dokončení vědomostní soutěže bude mít více než jeden soutěžící nejvyšší počet správných odpovědí, bude vědomostní soutěž pokračovat pouze mezi těmito soutěžícími, a to položením vždy jedné otázky. Výhercem se stane ten soutěžící, jenž jako jediný správně odpoví na nejdříve položenou otázku.

 

Soutěžící budou po skončení vědomostní soutěže seznámeni s tím, jak v soutěži hlasovali a které odpovědi byly správné.

 

Pravidla SMS soutěže najdete zde