nahoru

I na dovolenou si lze půjčit

Prezentace klienta 14. května 2018 • 00:00
• foto: 
Shutterstock

Všichni tím procházíme. Jakmile opustíme školu a staneme se součástí pracovního procesu, horko těžko hledáme volnou chvíli na odpočinek, natož na cestování a dovolenou. Mnohé ani nenapadne, že si postupně zadělávají na fyzické i psychické problémy. Proto i odborníci radí: dejte si jednou za čas pauzu, vypněte a relaxujte.

Každý odpočívá jinak. Někdo se dokáže válet celé dny na prosluněné pláži, jiní se vydávají za poznáním starověkých měst nebo přírodních krás. Jedno však mají společné – že zadarmo to nebude. A začíná ten známý kolotoč hledání, kde na to vzít a ušetřit. Vydat se v dnešní době do banky pro pár tisíc korun se snad už ani nevyplatí, když strávíte hodiny na pobočce nad hromadou administrativy, a ještě s nejistým výsledkem, jestli vám půjčí nebo ne. Lepší volbou, kde žádat o menší obnos peněz, jsou nebankovní společnosti. Ze širokého spektra půjček si vybere každý, ať už neúčelovou nebo přímo určenou půjčku na cestování a půjčku na dovolenou.

Velkou výhodou půjčky na dovolenou je její rychlost. Ve chvíli, kdy si vyberete hotel s lákavou nabídkou a cenou, cestování kancelář chce téměř okamžitě zálohu ve výši i poloviny z celkové ceny. Nebankovní společnost je oproti bance schopná peníze odeslat zrychleným příkazem již do deseti minut od podání žádosti. Stejně jako si online rezervujete svou dovolenou, aniž byste kamkoliv museli jít, sjednáte si online i půjčku na dovolenou. Jednoduše a prostřednictvím přehledného interaktivního formuláře. I zde je ale nutná opatrnost. Ověřte si, zda má nebankovní společnost licenci České národní banky na poskytování úvěrů nebo rovnou vyzkoušejte půjčku na cestování u licencované společnosti Cool Credit.

 
Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země