nahoru

Rychlá půjčka: Expresní finanční injekce, kterou je třeba vybírat s rozmyslem

Prezentace klienta 6. března 2019 • 00:00
Se kterou nebankovní půjčkou se nespálíte?
Se kterou nebankovní půjčkou se nespálíte?
• foto: 
Cool Credit

Přišly nečekané výdaje a vy jste se dostali do finanční tísně? Určitě nejste jediní, kdo má problémy tohoto charakteru. To vás ale jistě neuklidní. Budete totiž muset co nejrychleji najít z této nepříjemné situace nějaké východisko. Jinými slovy, neobejdete se bez půjčky. Kde ji ale realizovat? Aktuálně jsou k dispozici jak tradiční bankovní domy, tak i nebankovní společnosti. My v následujících řádcích oba dva druhy institucí porovnáme a doporučíme také rychlou půjčku, která vás určitě nezklame.

Bankovní vs. nebankovní půjčky

Spousta lidí míří prakticky ihned do některé z bank. Jde o jakýsi zažitý postup, nicméně ne vždy se všechno musí podařit. Bankovní půjčky dnes mají vcelku vysokou konkurenci v těch nebankovních. My si obojí srovnáme prostřednictvím několika ukazatelů. Začneme samozřejmě poplatky a RPSN.

Výše přeplatku

V první řadě se soustředíme na to, kolik peněz vynaložíte navíc. Jedná se o srovnatelné částky. Doba, kdy bylo možné říct, že bankovní půjčky jsou jednoznačně výhodnější, je už dávno pryč. RPSN i úrokové sazby se v bankovním i nebankovním sektoru značně přiblížily. Je třeba se orientovat podle konkrétní půjčky.

Rychlost vyřízení půjčky

Ta bývá u nebankovních půjček tradičně vyšší. Mnohé jsou schopny peníze poskytnout klidně i v řádu několika málo minut. U bank trvá vyřízení poněkud déle a mnohdy se neobejde bez návštěvy některé z poboček.

Pohodlí při realizaci úvěru

Souvisí určitě s předchozím bodem. Většina nebankovních společností již nabízí online formulář, po jehož vyplnění vás kontaktuje zástupce poskytovatele a vše spolu vyřešíte k oboustranné spokojenosti.

Podmínky pro poskytnutí

Tady bývaly v minulosti banky mnohem přísnější, nicméně nyní už i nebankovní společnosti vyžadují minimálně potvrzení o aktuálním příjmu žadatele a samozřejmě jeho aktuální bezdlužnost.

Kde si bez obav půjčit online?

Hledat v moři poskytovatelů toho správného je velmi náročné. Ne každá rychlá nebankovní půjčka musí být skutečně výhodná. Proto je zapotřebí být při hledání velmi obezřetný a porovnávat jednotlivé produkty.

Tuto práci vám ale ulehčíme. Naším tipem je rychlá půjčka Cool Credit. Ta se vyznačuje především maximálně transparentnímu podmínkami. Uvést můžeme klidně i příklad. Půjčíte-li si 1000 korun s dobou splatnosti 10 dní, splatíte celkem 1150 korun.

Jinak si napoprvé můžete půjčit v maximu celkem 8000 korun. Při dalších úvěrech se cílová částka zvyšuje a při 5. půjčce se můžete dostat až na 20 000 korun. Peníze tato rychlá online půjčka nabízí opravdu rychle. Na své účtu je můžete mít do pouhých 10 minut od odsouhlasení úvěru.

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země