nahoru

Máte problém s hydratací? Máme pro vás řešení

Prezentace klienta 19. února 2019 • 00:00
• foto: 
Shutterstock

Všichni moc dobře víme, že tělo je z velké většiny tvořeno vodou – přesněji kolem 60%. Zároveň je na ní zcela závislá správná funkčnost celého lidského organismu. Voda totiž významně napomáhá k vstřebávání živin a jejich postupnému přenášení k buňkám. Dále rozpouští a vylučuje nadbytečné produkty metabolismu, reguluje tělesnou teplotu, zvlhčuje vzduch…

Jak vidíte, voda v našem těle hraje opravdu veledůležitou roli. Už chápete, proč je třeba problém s hydratací vyřešit?

Hydratace v zaměstnání

Nejenže je pitná voda nutná k přežití, potřebujeme jí také pro dobrou produktivitu. Ta je důležitá zejména při vykonávání zaměstnání. Pojďme se nyní podívat, jaké benefity pravidelná hydratace přináší:

1.    Více energie. Dehydratace způsobuje slabost a únavu, což vás postupně obere o veškerou motivaci. Často se tyto problémy vyskytují u fyzické práce, kde díky námaze dochází k silnému pocení. Celodenní pití vody v pravidelných intervalech proto zajistí přívod tolik potřebné energie.

2.    Zvýšená funkce mozku. Lidský mozek se skládá z celých 75% z vody. Dehydratace ho proto přímo ovlivňuje – přicházejí projevy jako snížená pozornost a pomalé reakce.

3.    Odolnost vůči stresu. Zůstat hydratovaný znamená udržování kortizolu (hormon pohánějící stres) ve zdravých hladinách. Špatné zvládání stresových situací ovlivňuje pak nejen vás ale i okolí.

4.    Lepší nálada. Nedostatečné zavodnění organismu zbržďuje přívod krve a kyslíku do mozku, což zase způsobuje bolesti hlavy a migrény. To je potom vážný zabiják dobré nálady.

Aquamaty

Denně bychom měli vypít alespoň 2-3 litry vody. Ideálním pomocníkem je v tomto případě nápojový automat na vodu. Svému okolí zajišťuje neustálý přísun kvalitní pitné vody a napomáhá tím k doporučenému dávkování tekutin do organismu – častější pití po menších doušcích. Jsou také skvělé jako kvalitní zdroj vody do kanceláře.

Výdejník barelové vody Výdejník barelové vodyFoto Crystalis

Přístroje rozdělujeme na:

·        Výdejníky na vodovodní řad

·        Výdejníky na barely

·        Výrobníky sodovky

Zjistěte, který automat na vodu je pro vás ten pravý na https://www.crystalis.cz

 

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země