nahoru

Kde se točí hollywoodské Zoufalé manželky? Podívejte se na video 360°

red 21. ledna 2018 • 08:30
Universal Studios
• video: 
Sygic Travel

Jak to vypadá v holywoodských studiích Universal Studios? Podívejte se do jedné z nejlákavějších atrakcí města Los Angeles!

V jedné z nejznámějších atrakcí města Los Angeles najdete skutečná filmová studia společně s tematickým parkem. Počátky studií sahají až do roku 1912, kdy zde jako první vznikla filmová studia. Roku 1964 pak byl otevřen zábavní park pro veřejnost. Ročně jej navštíví asi 8 milionů lidí, což z parku dělá jeden z nejoblíbenějších na světě.

Roku 1996 byla ve Studiích Universal spuštěna atrakce, díky které zažijete neuvěřitelnou jízdu Jurským parkem. Venku pak můžete potkat Velociraptora, což byl ve skutečnosti poměrně malý dinosaurus. Je známý díky své roli zabijáka v Jurském parku, ačkoliv tam jej tvůrci zobrazili jako mnohem většího a také přehnaně inteligentního.

Naprostou povinností každého návštěvníka parku jsou jízdy vláčkem skrze skutečné ateliéry, kde se natáčí například Kriminálka Las Vegas a nebo Zoufalé manželky. Reálně si tak prohlédnete domy, ve kterých v seriálu bydlí.

Více 360° videí z celého světa najdete v aplikaci Sygic Travel


red


Diskuse ke článku

 

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země