nahoru

Nekonečně bílé pláže, ale také luxusní golfová hřiště. Okuste krásu Mauriciu

Prezentace klienta 18. září 2017 • 00:00
LUX Le Morne
LUX Le Morne
• foto: 
Exclusive Tours s.r.o.

Vypněte, hoďte starosti za hlavu, práci nechte doma a vyrazte si zahrát golf. Jde to i v zimě, jen stačí vědět kam. Jedním z takových míst je ostrov Mauricius, který z vašeho golfového výletu učiní hotovou luxusní dovolenou.

Mauricius patří mezi nejvyhledávanější destinace pro luxusní dovolenou na míru. Nádherné pláže, jedinečná příroda a ta nejlepší golfová hřiště v širém okolí. Proto je také pravidelným dějištěm prestižních golfových turnajů, včetně slavné European Tour. Filip Pačes, travel designer společnosti Exclusive Tours, doporučuje pět luxusních resortů pro vaši dovolenou na míru.

Heritage Le TelfairHeritage Le TelfairFoto Exclusive Tours s.r.o.

Heritage Le Telfair

Heritage Le Telfair se dočkal kompletní rekonstrukce a spolu s osobním komorníkem se můžete těšit i na skutečně exkluzivní golfové hřiště, na kterém se odehrál nejeden prestižní turnaj. Cena za noc začíná na 6 tisících Kč.

Dinarobin

Luxusní resort Dinarobin je ideálním místem pro vaši romantickou dovolenou. Klade se v něm velký důraz na soukromí a odpočinek, můžete si ale zahrát i golf na zdejším 18jamkovém hřišti. Cena za noc začíná na 7 tisících Kč.

Dinarobin Beachcomber GolfDinarobin Beachcomber GolfFoto Exclusive Tours s.r.o.

LUX* Le Morne

LUX* Le Morne je luxusním hotelem pro ty, kteří chtějí nechat starosti doma. Svým hostům nabízí kvalitní program All Inclusive, který zahrnuje i exkurze po ostrově, potápění či wellness procedury. Cena za noc začíná na 7 tisících Kč.          

St. Regis Mauritius

Jeden z nejmladších luxusních resortů na Mauriciu, St. Regis, sází na kvalitní servis. K dispozici máte osobního komorníka a vaši luxusní dovolenou ozvláštní nádherný výhled přímo z terasy vašeho suitu. Cena za noc začíná na 11 tisících Kč.

St. Regis MauritiusSt. Regis MauritiusFoto Exclusive Tours s.r.o.
          

Paradis

Luxusní resort Paradis obklopuje tyrkysová laguna, kterou si vaše děti zamilují. Můžete se těšit na nádherný výhled přímo na horu Le Morne Brabant, a jak je na Mauriciu zvykem, i na vynikající golfové hřiště. Cena za noc začíná na 7 tisících Kč.

Společnost Exclusive Tours působí na českém trhu s luxusními dovolenými již od roku 2007. Od té doby se stala lídrem v oboru a jejích osm travel designerů každoročně zajistí luxusní dovolenou na míru stovkám klientů.

Paradis Beachcomber Golf ResortParadis Beachcomber Golf ResortFoto Exclusive Tours s.r.o.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru na Mauriciu již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací na www.exclusivetours.com.

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země