nahoru

Dovolená na Havaji. Splňte si svůj sen!

Prezentace klienta 10. července 2017 • 12:49
• foto: 
Exclusive Tours s.r.o.

Havaj je synonymem přepychu a pohodové atmosféry. Oblíbili si ji mnohé slavné osobnosti, včetně Franka Sinatry, Beyoncé, Julie Roberts a mnoha dalších. Je také kolébkou surfingu a drží několik prvenství – na Havaji jsou nejkrásnější pláž a největší sopka na světě. A další primát? Jde o jednu z vůbec nejlepších destinací pro luxusní dovolenou na míru.

Padesátý stát USA tvoří několik ostrovů, 8 z nich hlavních, 7 obydlených. Nejlépe si však svou luxusní dovolenou užijete na 5 z nich, přičemž každý je trochu jiný. Dohromady ale tvoří největší horský masív na planetě. Jednotlivé ostrovy jsou totiž jeho vrcholky. A na jejich březích naleznete luxusní hotelové resorty, krásnou přírodu, spousty míst k potápění a přemíru přepychu, kamkoliv se jen podíváte.

Foto Exclusive Tours s.r.o.

Michal Pátek, travel designer společnosti Exclusive Tours, vám doporučuje několik luxusních hotelů, které předčí všechna vaše očekávání. Pobyt v nich vás utvrdí v tom, že Havaj je skutečně tím pravým místem pro luxusní dovolenou.

Four Seasons Hualalai

Four Seasons Hualalai je skutečný ráj na Zemi a leží přímo na ostrově Havaj. Tento prémiový luxusní hotel by se rozhodně měl alespoň na chvíli stát vaším domovem. Užijete si tu soukromé luau, vyrazíte na obhlídku sopek v helikoptéře a ponoříte se do průzračné laguny, kde spolu s vámi bude plavat přes 4000 tropických ryb. Cena za noc začíná na 33 tisících Kč.

Foto Exclusive Tours s.r.o.

Four Seasons Lanai

Four Seasons Lanai se nachází na klidném, ne tak frekventovaném ostrově Lanai, který své návštěvníky oblaží krásnou přírodou a bohatými možnostmi relaxace. Golf, spa, jízda na koni. Tento luxusní resort je skutečnou baštou pro milovníky soukromí a tím pravým místem pro romantickou dovolenou na míru. Cena za noc začíná na 27 tisících Kč.

Foto Exclusive Tours s.r.o.

The Royal Hawaiian Resort

Luxusní hotel The Royal Hawaiian spojuje to nejlepší z havajských tradic. Najdete ho v hlavním městě Honolulu, přímo na proslulé pláži Waikiki. Je součástí asociace The Luxury Collection, což je jasnou známkou kvality, můžete si tak být jisti, že vás čeká luxusní dovolená. Obzvlášť letos v létě, kdy hotel slaví 90. výročí svého založení. Cena za noc začíná na 12 tisících Kč.

Foto Exclusive Tours s.r.o.

Společnost Exclusive Tours funguje na českém trhu s luxusními dovolenými od roku 2007. Je lídrem ve svém oboru a její tým travel designerů každoročně připravuje dovolené na míru pro stovky klientů.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru na Havaji již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací najdete na www.exclusivetours.com.

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země