nahoru

Zažijte Španělsko v přepychu. Luxusní dovolená podle vašich představ

Prezentace klienta 8. května 2017 • 00:00
Zažijte Španělsko v přepychu. Luxusní dovolená podle vašich představ
foto: Shutterstock

Léto je za rohem, sluníčko se na nás směje a člověku by se pomalu zachtělo vyrazit někam za teplem. Jednou z nejoblíbenějších evropských destinací pro dovolenou na míru je slunné Španělsko, kde návštěvníci najdou rozmanitou přírodu, krásné pláže a množství památek.

Luxusní dovolená ve Španělsku může mít mnoho podob. Můžete ji celou strávit na pláži s neustávajícím přísunem lahodných a osvěžujících drinků. Můžete však vyrazit i za památkami a nádhernou Gaudího architekturou v Barceloně. Nebo se vydat do jednoho z mnoha národních parků, vyrazit v raftu na divokou řeku, zažít seskok padákem či si vyzkoušet basejumping.

Španělsko je pro luxusní dovolenou na míru zkrátka jako stvořené. Nepřeberné množství aktivit, malebná zákoutí a desítky luxusních hotelů a resortů jsou pastvou nejen pro oči. K tomu si přidejte svěží přímořskou kuchyni a výtečnou sangrii a máte perfektní destinaci pro vaši cestu za odpočinkem i dobrodružstvím.


Součástí Španělska je také několik ostrovů, mezi které patří Baleáry a Kanárské ostrovy, které jsou také jednou z nejčastějších evropských dovolenkových destinací. Mallorca své návštěvníky oslní krásnou a rozmanitou krajinou, Tenerife zase bělostnými plážemi. A oba ostrovy jsou jako stvořené pro luxusní dovolenou.

Foto Shutterstock

Travel designerka Jitka Kolmanová pro vás vybrala několik přepychových hotelů ve Španělsku a na přilehlých ostrovech, které jsou perfektním útočištěm pro vaši luxusní dovolenou na míru.


Belmond La Residencia

Luxusní resort Belmond La Residencia se nachází na úpatí pohoří Serra de Tramuntana na Mallorce. Nejvíce si jej užijí páry na romantické dovolené, které tu najdou dostatek prostoru i soukromí. Cena za noc ve vile začíná na 78 tisících Kč.


Grand Hotel Bahía del Duque Resort

Luxusní hotel Bahía del Duque leží na největším z Kanárských ostrovů – Tenerife. Hotel se dělí na dvě části, prostor mezi nimi přitom vyplňují nádherné tropické zahrady. Celý resort připomíná typickou kanárskou vesnici a je vhodný i pro pobyty s celou rodinou. Cena za noc ve vile začíná na 30 tisících Kč.

Foto Shutterstock

Marbella Club Hotel

Luxusní resort Marbella Club je dokonalým místem pro milovníky golfu. Vynikající restaurace, nejedno golfové hřiště hned za rohem a celoročně otevřený plážový klub. Na své si však přijdou i rodiny s dětmi, na které čeká bohatý program. Cena za noc ve vile začíná na 100 tisících Kč.


Společnost Exclusive Tours je lídrem na českém trhu s luxusními dovolenými. Svou činnost započala v roce 2007 a jejích osm travel designerů každoročně zařizuje dovolené na míru pro stovky klientů.


Začněte plánovat svou dovolenou na míru ve Španělsku již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací najdete na www.exclusivetours.com.

 

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země