nahoru

Festival KOLEM SVĚTA bude opět naživo

redakce LaZ 16. listopadu 2021 • 13:30
Festival KOLEM SVĚTA bude opět naživo
foto: KOLEM SVĚTA

Po roce a půl covidové pauzy, kdy se cestovatelské přednášky vysílaly a stále vysílají on-line prostřednictvím služby Zoom, se organizátoři rozhodli znovu přenést festival KOLEM SVĚTA i do reálného světa. A to opět za partnerské podpory časopisu Lidé a Země.

Kolem světa se budete moci vydat o víkendu 27. – 28. listopadu 2021 v kongresových prostorech letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA, a to po oba dny mezi desátou a devatenáctou hodinou. Návštěvníci dostanou v rámci jedné vstupenky na festival možnost navštívit i veletrh ForCaravan, kde se budou prezentovat nejnovější obytné automobily a doplňky pro cestování, a v rámci prostoru Exotic Food Court ochutnat speciality z indonéské, africké, asijské, mexické ale i jihoamerické kuchyně.

Těšit se můžete na fotografa Petra Jana Juračku, který promítne snímky ze své poslední himálajské expedice; lékaře Tomáše Šebka a jeho vyprávění o nesnázích z mise ve válkou zmítaném Jemenu; dále horolozce Honzu Trávníčka, moderátora Josefa Vrtala a cestovatele Hanu Jampílkovou, Martina Půlpána, Pavla Svobodu, Viktorku Hlaváčkovou, Julu Lukeše a další. Kompletní program najdete zde a vstupenky pořídíte zde

redakce LaZ


Klíčová slova: festival, cestování, Kolem světaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejnovější články
Články odjinud
Starší články Lidé a Země