nahoru

Zatímco Češi poslouchají o Vánocích debilní kecy, Američané se procházejí po vyzdobeném Bílém domě

klf23. prosince 2012 • 06:00
Erik odmítá cukroví, protože chce vidět zlaté prasátko.
Erik odmítá cukroví, protože chce vidět zlaté prasátko.
• foto: 
Snímek z videa

Autoři vtipných videí Čeněk Stýblo a Erik Meldik si na YouTube v minulosti dělali legraci z typických holčičích a klučičích hlášek, populárního Gangnam Stylu, Čechů na dovolené… Jejich videa baví stovky tisíc webových diváků. A to nejaktuálnější – Debilní kecy na Vánoce – má už víc než milion zhlédnutí. Směle tak může soupeřit na YouTube s procházkou adventně vyzdobeným Bílým domem.

 

„Ježiš, Mrazíka jsem viděl tak tisíckrát, na to se dívat nebudu!“ zní v první půlminutě videa. Už v tomhle momentu musí tisíce diváků souhlasně přikyvovat. Nakonec se ale na toho Mrazíka letos stejně podíváme. Stejně tak vždycky mluvíme o zlatém prasátku a nakonec vydržíme tak maximálně bez snídaně.

 

Odkládání „měkkých“ dárků na později, hrané nadšení z ponožek i nepadnoucího oblečení nebo žaludek k prasknutí… Kluci z dua Viral Brothers nás zkrátka polechtali na správných místech. Přestože je video spíš úsměvné, než k popukání, je trefnou nadsázkou oceněnou celkem slušnou sledovaností - má už víc než milion zhlédnutí. Dohromady si už Češi videa Čeňka a Erika přehráli víc než 22milionkrát.

 

 

Zatímco náš letošní český vánoční virál je pojatý dost "lidově", ten americký se skoro až oslnivě blýská. Aby taky ne, když ho měl pod taktovkou skoro sám prezident Obama. Bílý dům má totiž svůj oficiální YouTube kanál. Právě ten pustil do světa video, na němž prezidentský psík provede kteréhokoliv zvědavce vánočně nazdobeným Bílým domem. Video si zatím získalo přes dva miliony zhlédnutí.

 

 

klf


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinovaDiskuse ke článku