nahoru

Bacha na malé holčičky ve výtahu aneb když se stanete terčem vtípku moderátorů talkshow

Dita Ondrejková27. listopadu 2012 • 13:27
Malá holčička děsila lidi ve výtahu
Malá holčička děsila lidi ve výtahu
• foto: 
youtube.com

Viděli jste světoznámý horor Kruh a stejně vás žádná malá holka nevyděsí? Kdybyste jeli v tomhle brazilském výtahu, malým holčičkám s panenkou v ruce byste byste se už nejspíš nadosmrti vyhýbali obloukem. Stejně jako pár nešťastníků, kteří si v dobré víře chtěli ušetřit chůzi do schodů a jako na potvoru se stali terčem děsivého vtípku brazilského moderátora Silvia Santose.

 

Někteří lidé se výtahu vyhýbají obloukem. Po zhlédnutí následujícího videa pochopíte, že k tomu občas mají dost pádné důvody. Hrozba, že vás někdo tímto způsobem vyděsí k smrti, je sice málo pravděpodobná, ale...

 

 

Sestřih těch nejlepších situací z výtahu, kde jakoby náhodou vypadne světlo a po rozsvícení se objeví pár kroků od na smrt vyděšených obětí žertu objeví malá pobledlá holčička, se objevil o víkendu v brazilské talkshow The Silvio Santos show a dnes se začal virálně šířit po internetu.

 

 

Dvaaosmdesátiletý Silvio Santos je mediální magnát, vlastní druhou největší televizní stanici STB a jeho talk show je v Brazílii velmi populární. V infarktových žertech ale nemá zálibu jen on. Trochu humánnějším způsobem děsí své hosty například americká moderátorka Ellen DeGeneres v talkshow The Ellen DeGeneres show. Má ráda především obří plyšáky, kteří lekají hosty přímo uprostřed zasvěceného hovoru s moderátorkou.

 

 

Mezi řádně vystrašené osobnosti se řadí zpěvačka Taylor Swift, herečka Julia Roberts a nebo představitel Sheldona Coopera z Teorie velkého třesku Jim Parsons. Především populární mladá zpěvačka Taylor Swift si musí každou pozvánku k Ellen dobře rozmyslet; slavná moderátorka ji nachytala a vyděsila hned několikrát.

 

 

Dita Ondrejková


Klíčová slova: rxrx, ditaondrejkova



Diskuse ke článku