nahoru

Přidej tam růžovou. "Ženské" výrobky, nad kterými zůstává rozum stát

Dita Ondrejková26. listopadu 2012 • 06:00
Přidej tam růžovou. "Ženské" výrobky, nad kterými zůstává rozum stát
foto: kittyhell.com

Před více než padesáti lety se pravé ženství hodnotilo podle jednoduchého měřítka - spokojený manžel a děti a uklizený dům. Dnes je to, především díky nekonečných reklamních masážím, hlavně o tom, jestli má žena doma dostatek růžových propriet a limitovaných edic čehokoliv.

 

V šedesátých letech letěla Amerikou a následně celým světem věta: „Co je to za ženu, když necítí to tajemné uspokojení při leštění podlahy v kuchyni?“ S ohledem na realitu dnešního světa, by se tohle moudro mělo přeformulovat: „Co je to za ženu, když necítí to tajemné uspokojení z růžového notebooku a v garáži zaparkované Honda Fit She’s?

 

Otázka "A co muži?" je vlastně úplně zanedbatelná. Je jedno, že v průměru stále vydělávají více. Ženy naopak více utrácejí. A tak se do obchodů valí jedna speciální edice původně unisex výrobku určená speciálně pro ženy. Aby bylo patrné, že je to skutečně ŽENSKÝ výrobek, je nejlepší sázka na růžovou barvu. Všimli jste si například, že ty nejlehčí činky mají vždy růžovou barvu? Proč asi. Žena by si černou nekoupila!

 

Je úplně jedno, jestli by foťák v černé barvě udělal tu samou fotku jako ten s růžovým objektivem. Hlavní je vytvořit iluzi exkluzivity. A přece každá žena touží být něčím výjimečná. Kdo by myslel na následky? Třeba že to povede tak akorát k jednomu ospalému ránu, kdy se muž probudí vedle infantilní zrůžovělé slepice, z níž se stal produkt konzumní společnosti.

 

V následující galerii si můžete prohlédnout skutečné perličky mezi výrobky určenými speciálně pro ženy:

 

 

Dita Ondrejková


Klíčová slova: rxrx, ditaondrejkovaDiskuse ke článku