nahoru

Británie má boubelatou dětskou královnu krásy. Tentokrát i s vlastní švadlenou

klf12. listopadu 2012 • 06:00
Británie má boubelatou dětskou královnu krásy. Tentokrát i s vlastní švadlenou
foto: Profimedia.cz

Od letošního jara přihlašuje čtyřletou Millie Guyovou její matka Jessica na jednu dětskou soutěž krásy za druhou. Její posedlost dceřinými úspěchy už došla tak daleko, že platí tisíce liber za na kostýmy ušité na míru. 

 

Jessice Guyová je ve svých čtyřiadvaceti letech trojnásobnou matkou. Pozornost a rodinné výdaje se ale poslední měsíce soustředí především na prostřední dceru Millie. Ta se, aniž by si to ve svém věku mohla ve větší míře uvědomovat, stala další dětskou "kráskou" tlačenou k dokonalému vzhledu a oblékanou do extravagantních outfitů.

 

Extravagantních, nebo úchylných? Čtyřletá holčička pózující v plavkách je totiž rozhodně důvodem k zamyšlení. Stejně jako fakt, že její matka investuje okolo 200 liber (v přepočtu 6 400 korun) do každého kostýmu, který nechá ušít u soukromé švadleny Anne Taylorové. Holčička šaty zpravidla neoblékne více než jednou, aby neztratily nálepku originálu.

 

 

Jessica přiznává, že si oblíbila americké soutěže dětské krásy Toddlers and Tiaras. Jakmile její dcera začala nosit ze soutěží vítězné trofeje, začal se život rodiny točit hlavně kolem investic do jejího vzhledu a honbou za dalšími úspěchy. Millie dvě soutěže vyhrála, v těch následujících se umístila na druhém, třetím a čtvrtém místě. Jen pro představu - měsíčně stojí rodinu zápisné do soutěží 400 liber (skoro 13 000 korun).

 

Šílenství? Pro Jessicu Guyovou ani náhodou! Od současných investic si slibuje, že dcera v budoucnu získá lukrativní smlouvu od nějaké modelingové agentury. Přiznává, že tenhle "koníček" je drahý a zbytek rodiny se musel podřídit a obětovat, ale i přesto pouští Millie soutěžní klání z řady Toddlers and Tiaras a říká jí, aby se snažila okoukat a okopírovat pózy dětských "krasavic".

 

Rodina letos pojede na chudší dovolenou, pokud vůbec, ale za budoucí modelkovskou kariéru čtyřleté Millie to prý stojí. Možná je jen otázkou času, kdy podobně zvrhlá mánie vystřídá v Česku talentové a pěvecké soutěže. Děsme se té chvíle.

 

Namalované holčičky strašily Brity. Děsivá soutěž o dětskou královnu krásy dorazila do …

Psycholožka Michaela Fialová: Z dětských královen krásy nevyrostou normální lidé.…

klf


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinovaDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,670
28,730
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější