nahoru

Je ta blondýnka vtipná, nebo blbá? Americká blogerka boří mýty o plavovláskách

Dita Ondrejková5. listopadu 2012 • 06:00
Je ta blondýnka vtipná, nebo blbá? Americká blogerka boří mýty o plavovláskách
foto: youtube.com

Na první pohled připomíná Paris Hilton, známou dědičku a zároveň potížistku ze slavné rodiny hotelové rodiny. Jenna Marbles (její skutečné příjmení je Mourey) má ale do nějaké přihlouplé blondýnky hodně daleko. Naopak si svým ostrovtipem získává čím dál tím větší množství fanoušků a obdivovatelů zároveň. Kdo je tahle ostrá a na pohled křehká blondýnka, jejíž videa vidělo už přes 800 milionů uživatelů?

 

Jenna Marbles není jako Iva Pazderková, která svou postavou „Blbé blondýny“ zesměšňuje všechny ty nanicovaté živé připomínky panenky Barbie. Nepotřebuje ze sebe dělat blbku, aby lidé každou středu s napětím očekávali, co si vezme ve svém videoblogu na paškál tentokrát.

 

Její nejsledovanější vlog s příznačným názvem „Jak ošálit lidi, aby si mysleli, že vypadáte dobře“ vidělo více než 45 miliónů lidí. V plné nahotě v něm poukazuje na iluzi ideálu krásy, kterou ve skutečnosti dokáže vytvořit asi tak tuna make upu.

 

 

 

V jejích pravidelných videopříspěvcích kromě vtipných hlášek a všudypřítomné ironie vždy uvidíte její psy. Teda spíš psíky. Na svých stránkách o nich napsala:„ Pan Marbles ani Kermit (čivava a italský chrtík) nedrží kameru, nepomáhají stříhat, přestože to byl vlastně jediný důvod, proč jsem je najala. Ale jsou tak neskutečně rozkošní, že je nechávám pobíhat kolem a dělat alespoň portréty.“ Nadšení obou psů z natáčecích dnů je patrné snad v každém videu. Víc znuděná, vystrašená a zároveň lhostejná zvířata abyste v zábavním průmyslu pohledali.

 

Ve skutečnosti Jenna „Marbles“ Mourey získala magisterský titul v oblasti psychologie sportu a poradenství. A právě poradenství je asi tak to jediné, co mají její vlogy společného s jejím vzděláním. Jak sama říká, do natáčení se pustila ve chvíli, kdy se rozhodla dospět. Jestli se jí to povedlo, posuďte sami…

 

 

Hurikán Sandy nezasáhl jen USA. "Neviditelní" Kubánci se hlásí o pozornost

Dita Ondrejková


Klíčová slova: rxrx, ditaondrejkovaDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,670
28,740
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější