nahoru

Pět divných věcí, které vás mohou potkat na přednášce

dona16. října 2012 • 06:00
Striptýz na přednášce
Striptýz na přednášce
• foto: 
Vimeo.com

Plná aula lidí, nudný a hlavně dlouhý monolog přednášejícího profesora; zkrátka klasický obrázek vysokoškolské přednášky. Proto není divu, že někteří podnikaví studenti se proti té šedi vzbouřili a na sociálních sítích, kde vystavili video ze svých vypečených akcí, se stali malými legendami. Podívejte se na jejich kousky.


1. Kuře na přednášce

Umíte si představit, že uprostřed výuky makroekonomie přikvačí ke katedře chlápek v obleku kuřete a přes celý sál začně broukat známou melodii a do toho tančit? A co teprve, jak má na tuhle bizarní podívanou reagovat přednášející?

 

 

 

2. Stará dobrá klasika

Pořádnou legraci z přednášejícího i posluchačů si nedávno udělala skupina BanditiCZ. Student si místo dnes již klasického notebooku přinesl psací stroj a jal se přepisovat, co profesor vykládá. Netřeba zdůrazňovat, že klapání stroje přehlušilo veškerý šum v místnosti - samozřejmě i včetně výkladu vyučujícího.

 3. Superman musí zasáhnout

Utéct z nudné přenášky se musí umět s grácií. Ne každý takový útěk lze ale provést tak, aby se u toho i přednášející usmíval. A člověk na to nemusí mít ani supersílu či mimozemské rodiče.

 4. Jde to i jinak

Předchozí videa naznačila, jak si zpříjemňují přednášku studenti. A co na to profesoři? Někdy je prostě v humorných eskapádách napodobí.

 5. Striptýz na přednášce aneb podařená reklama na univerzitu

Před rokem tohle video obletělo Českou republiku a vzbudilo nemalou pozornost, ostatně napsali jsme o něm i na tomto webu. Jedna ze zlínských studentek se tehdy svlékla před zraky posluchačů Dějin kultury, a i když se později ukázalo, že se jedná o zdařilou reklamu samotné univerzity, smysl pro chytrý humor jí (a dalším autorům) prostě nemůžeme upřít.

 

 

dona


Klíčová slova: rxrx, ditaondrejkovaDiskuse ke článku