nahoru

Dvojníci královské rodiny teď zajímají média víc než "originály"

klf26. září 2012 • 10:56
Dvojníci královské rodiny teď zajímají média víc než "originály"
foto: Profimedia.cz

Byl by omyl myslet si, že v Londýně není možné potkat v baru Kate Middletonovou a v ulicích její sestru Pippu s princem Harrym nebo královnou Alžbětou. Podpis s věnováním po nich ale nechtějte, nejspíš totiž půjde o jednoho z jejich dvojníků, kterých každou chvílí přibývá.

 

Vedle Mary Reynoldsová, která si už přes dvacet let přivydělává jako dvojnice královny Alžběty, se napodobováním Kate Middletonové, manželky prince Williama, začala živit bývalá servírka Heidi Aganová. Sama živí dvě děti, proto se nelze divit, že platem, který v přepočtu činí 20 000 korun za den, nepohrdla.

 

Stejnou částku za den "práce" dostává i Mary Reynoldsová. Hrát královnu je pro ní prý svělá příležistost setkat se s lidmi, s nimiž by se jinak nesetkala. Ačkoliv je o několik let mladší než skutečná královna Alžběta, je na akcích, kde ji zaskakuje, přijímána hosty jako skutená členka královské rodiny.

 

 

Heidi Aganová není první ani jedinou dvojicí mladé vévodkyně. Před časem si svoji chvilku slávy užila Kate Bevanová, která také patří mezi věrné kopie Kate Middletonové. Poplach v Londýně nedávno vzbudila i dvojice Pippa Middletonová a princ Harry. Jejich dvojníci se procházeli po londýnských ulicích a nechávali se fotit. Popravdě řečeno, princ Harry vypadá krapánek jinak, ale Pippa je téměř k nepoznání. Posuďte sami ve fotogalerii:

 

 

klf


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinovaDiskuse ke článku