nahoru

„Vážně umírám smíchy!“ Komik Steve Kardynal paroduje hudební hity, za podpory milionů fanoušků

klf5. září 2012 • 06:00
„Vážně umírám smíchy!“ Komik Steve Kardynal paroduje hudební hity, za podpory milionů fanoušků
foto: Foto z videa na YouTube

V ulicích New Yorku se před rokem vyřádil při parodii na klip k písničce Born this way od Lady Gaga, před měsícem si vystřelil z letní hitovky Call me maybe v podání Carly Rae Jepsen… Jeho videa sledují desítky milionů lidí po celém světě. Brzo plánuje na svůj YouTube kanál zařadit další kousek.

 

Steve Kardynal začal s kurzy herectví už na střední škole. Až na YouTube prý ale našel ideální prostředí pro své herecké vyjádření. V čem tkví jeho obrovský úspěch na sociálních sítích? „Vytvářím videa, v nichž se na veřejnosti ztrapňuju a ukazuju, že je v pořádku být jiný než ostatní. Co já vím, moc YouTubařů tohle nedělá,“ řekl loni v říjnu pro portál Fanbolt.com.

 

Dnes má na Facebooku čtvrt milionu fanoušků, na Twitteru přes 62 tisíc followerů, na YouTube kanálu více než 717 tisíc odběratelů. Jeho videa zde překročila hranici neuvěřitelných 137 milionů zhlédnutí!

 

V pondělí si Steve napsal na svůj facebookový profil vyzývavý status: „Jsem opravdu hrdý na nové 'songy ve skutečném životě', na kterých pracuju. Nevím zatím přesné datum zveřejnění, ale vězte, že na tom dělám.“

 

Songy ve skutečném životě jsou Stevovou specialitou. Tři videa ze série s tímto názvem mají dohromady skoro 60 milionů zhlédnutí. Útržky známých písniček se prolínají s vtipnými dialogy v úsměvných situacích rádoby každodenního života. Reakce publika na YouTube je vesměs pozitivní.

 

 

To Kardynala žene kupředu. Negativní názory se prý naučil ignorovat, protože je vesměs píší ti, kteří mu závidí jeho úspěch. Nic si nedělá ani z reakcí při natáčení nových videí. „Někteří lidé to milují, jiní jsou zmatení, další mě ignorují a najdou se i tací, kteří mi vyhrožují, že mě zmlátí,“ popsal reakce veřejnosti pro Fanbolt.com.

 

Na konci loňského roku se dostal do stovky nejvíce sledovaných bavičů v Německu, Austrálii, Velké Británii, Indii, Kanadě, na Filipínách i v dalších zemích světa. Jeho poslední video zveřejněné před třemi týdny, v němž tančí v bikinách i svůdných minisukních a koketuje přes webovou kameru a službu Chatroulette se šokovanými diváky, má jednu z nejvyšších sledovaností v dosavadní nabídce jeho videí.

 

 

Nezbývá než netrpělivě sledovat Stevovy online aktivity a počkat si na slibovaný virální hudebně-herecký výtvor. Není pochyb o tom, že se je na co těšit.

 

klf


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinovaDiskuse ke článku