nahoru

Někdo se bojí i očkování, jiný si nechá jehlu projet celým tělem. Prohlédněte si tetování, která vyžadují pořádný kus odvahy

Klára Fischleinová 13. srpna 2012 • 06:00
Někdo se bojí i očkování, jiný si nechá jehlu projet celým tělem. Prohlédněte si tetování, která vyžadují pořádný kus odvahy
foto: Profimedia.cz

Nedávno jsme psali o profesoru Vladimíru Franzovi a jeho kandidatuře na prezidenta. Právě on platí pro spoustu Čechů za symbol extrémního potetování. Prohlédněte si některé další odvážlivce, kteří se na sobě doživotně nebojí nosit často velmi extravagantní výtvory.

 

Hodně to bolí, obzvláště na některých místech těla. Je to na celý život, pokud člověk nehodlá podstoupit nepříjemné odstraňování. Pro část společnosti je to důvod k předsudkům a odsuzování… Přesto má tetování pro miliony lidí po celém světě natolik symbolický význam, že se jím zdobí prakticky od hlavy až k patě.

 

A taky je to samozřejmě moderní – čínských znaků, motýlků, ještěrek a podobných motivů byste se asi jen těžko dopočítali! U těch se ale o kreativitě, originalitě a významu příliš nedá uvažovat. Pokochejme se těmi nápaditějšími a umělečtějšími kousky a zhlédněte video, po kterém si plánované tetování možná rozmyslíte. Alespoň pokud se bojíte jehel.

 

 Klára Fischleinová


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinova


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.