nahoru

Taková normální rodinka: Američanka se stane v 32 letech babičkou, její šestiletá dcera, dětská Miss, má vlastní reality show

Kateřina Kadlecová 9. srpna 2012 • 11:38
Alana Thomson
Alana Thomson
• foto: 
Profimedia.cz

V aktuálním čísle Reflexu se hned na osmi stranách věnujeme poněkud zvrhlému soutěžení amerických kojenců, batolat a holčiček o to, kdo je „nejkrásnější“. Jedna z největších senzací letošních soutěží dětských Miss, šestiletá Alana Thompsonová, okupuje od včerejška čas miliónů amerických televizních diváků.

 

Na stanici TLC, jejíž pořad Toddlers & Tiaras tuto hyperaktivní tučnou holčičku z georgijského venkova (jako by celá Georgie nebyla venkov, že ano) objevil a celosvětově zpopularizoval, včera běžel pěkně v hlavním vysílacím čase první díl reality show, která představuje Honey Boo Boo (tak se Alaně přezdívá) a celou její masitou šestičlennou rodinu v celé kráse (nebo taky tuposti, váze, mase atd. – dosaďte si, co uznáte za vhodné). Podívejte se na jeden z trailerů.

 

Pokud máte pocit, že těm roztomilým sympaťákům nerozumíte ani slovo, není to tím, že byste neuměli anglicky. Kromě toho to zas tak nevadí. Pořad, jejž paradoxně vysílá televize TLC – ta zkratka znamená „The Learning Channel“, Vzdělávací program –, nás skutečně může přivzdělat. Jeho důležitá a poučná sdělení jsou:

 

  1. Můžete vážit víc než plná lednice a být blbí jak troky – to ovšem neznamená, že se na vás nebude chtít nikdo koukat. Ba právě naopak.
  2. Nevadí, že otěhotníte v patnácti letech. Jednou se něco podobného může povést i vaší dceři a vy se ve dvaatřiceti letech stanete babičkou, jako se to brzy podaří dvousetkilovému drahouškovi June. A pak budete superhvězda a rekordmanka nebo tak něco.
  3. I když vážíte třikrát míň než manželka, vaše čtyři dcery vás konstantně posílají do háje a necháte si říkat Sugar Bear, Sladkej méďa, nemáte se za co stydět. Hrdě se předveďte světu!
  4. Grilování zvířat sražených auty, skákání do bahna a každodenní nakupování zlevněných hadrů v superobřích velikostech je naprosto normální. No a co, každej má nějaký hobby, ne?
  5. Vlastníte-li čtyřkolku, stádo vepřů, blátivý pozemek a sklad přeplněný tisíci lahvemi šamponu a rolemi papírových kuchyňských utěrek, zakoupenými v ohromné slevě pro případ konce světa, musíte se tím národu pochlubit. Aby si nemysleli, že jsme my jižani zaostalí nebo co.

 

Alana je mimochodem jednou z mála amerických dívek, jež k zisku koruny a poháru pro mini Miss nepotřebují ani blond příčesek, ani dramatický make-up, ani bělostnou zubní protézu, ba ani depilaci a botox – a ani ty kozačky s podpatkem a mikroskopický dvojdílný sexy obleček při westernovém tanečku jí nepomohly. Za její úspěch prý totiž kromě oslňující osobnosti a velmi specifického slovníku může speciální go-go džus – kofeinem a prázdnými kaloriemi oplývající tlamolep, který je směsí limonády a energetického nápoje a jejž dívenka popíjí po litrech.

 

Alana se rychle stala mediální hvězdou a její pekelný break dance, nesrozumitelné rapování a zapamatováníhodné sentence, jako „Ráda vyhrávám, protože chci vyhrát peníze“ nebo „Tenhle džus mě nutí vyrvat mámě všechny vlasy“, najdete na hojně sledovaných videích na YouTube.

 

 

 

A pak že Farma je žumpa, Velký bratr pervert a Vila VyVolených hampejz. Pánbu s námi, teď přichází Alana s famílií.

 

Reflex 32


Téma MALÁ MISS MLÍKO najdete v tištěném Reflexu č. 32/2012, který vychází 9. srpna.


 

 Klíčová slova: katerinakadlecova, rxrx, mala missDiskuse ke článku