nahoru

Debilní kecy Čechů na dovolené a další úspěšné virály roku 2012. Videa, která vás pobaví, dojmou, vyděsí a nadchnou!

Klára Fischleinová9. srpna 2012 • 14:00
Konkurence virálních videí je dnes obrovská
Konkurence virálních videí je dnes obrovská
• foto: 
Profimedia.cz

Někdo v sobě rád nechává vyvolávat citlivé emoce, někdo dává naopak přednost troše bezpečného adrenalinu. A někdo se chce prostě jen od srdce zasmát. V následujících virálních videích najdete od každého kus.

Společnost Procter & Gamble je jedním ze sponzorů letošních OH v Londýně. První video, s nímž přišli, nenechalo jedno oko suché a získalo si víc než 5 milionů shlédnutí, a to jen na oficiálním kanále. K následujícímu videu si radši kapesníčky taky přichystejte.

 

 

Přestaňte pracovat, začněte pít! Hlásá odvážný název virálu Ultimat Vodky. Úsměvné a nápadité video má v současnosti necelé 2 miliony zhlédnutí. Pozor – nebezpečně odpoutává pozornost od práce!

 

 

Už se vám někdy splnila některá noční můra? Jestli ne, tak buďte rádi, že nežijete v New Yorku, tam byste po setkání s věrohodnou pseudo zombie postavou měli asi jinou zkušenost. AMC Networks se rozhodli natočit nové díly seriálu Walking Dead. Najali si agenturu Thinkmod, která pro ně vytvořila následující video se slušným skóre více než 5 milionů zhlédnutí. Těžko uvěřit, že to jsou vážně jen masky!

 

 

Zápůsobit na Kanaďany skrze lední hokej je trefa do černého. Takhle jednoduchý a zároveň geniální nápad dostal Budweiser. Dvěma amaterským hokejovým týmům namluvil, že o nich chce natočit dokument. Vtip byl ale v tom, že se na jejich zápas přihrnuly davy skandujících fanoušků i profesionální roztleskávačky. Jak na to ontarijští hokejisté reagovali se můžete podívat v následujícím videu, které zhlédly už bez mála 4 miliony lidí.

 

 

Naprosto dokonalý virál Kena Blocka, spoluzakladatele DC Shoes, překonal snad všechna očekávání. Block, který se vedle skateboardingu, snowboardingu a motokrosu věnuje rally, šokoval svým extrémním motoristickým umem už poněkolikáté. Zdánlivě smrtelná a zázračně bezchybná jízda po San Franciscu vás zarazí do židle a řidiče dost pravděpodobně každých několik vteřin donutí instruktivně dupat na brzdu… Měsíc po uveřejnění má video více než 25 milionů zhlédnutí.

 

 

Na závěr si ze sebe pojďme trochu vystřelit. Duo Viral Brothers, které se skládá z Čeňka Stýbla a Erika Meldika a které jsme vám nedávno představovali, vytvořilo další z řady úspěšných českých virálních videí. Nese název Debilní kecy Čechů na dovolené. Každý, kdo se nebojí pobavit se tak trochu na svůj účet, se zaručeně zasměje.

 

 

Klára Fischleinová


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinovaDiskuse ke článku