nahoru

Google útočí na naši produktivitu. Jeho logo se mění v jednoduché počítačové hry

Klára Fischleinová8. srpna 2012 • 10:00
Google útočí na naši produktivitu. Jeho logo se mění v jednoduché počítačové hry
foto: Screen webu

Zdá se, jako by svět nežil ničím jiným než Olympiádou 2012. Kdo si včera otevřel vyhledavač Google, mohl si s kresleným závodníkem zkusit překážkový běh, který nebyl tak snadný, jak se mohlo zdát. Olympionici ale mají své dvojníky i mezi postavičkami stavebnice Lego nebo na zdech v ulicích Londýna.

 

Čtenáři britského deníku The Guardian se na jeho webových stránkách mohli pobavit zdařilými animacemi několika olympijských disciplín. Hlavní hrdiny těchto animací byli samozřejmě sportovci. Místo těch živých se v nich ale „potí“ panáčci z Lega.

 

 

 

Pro změnu kreslený běžec poutal celé úterý pozornost uživatelů Googlu. Úspěch v tomto imaginárním běhu přes překážky záležel na individuální šikovnosti, ti vytrvalí se ale jistě nevzdali a po prvotním neúspěchu zkoušeli štěstí znovu. Pracovní morálka tím možná včera trochu klesla... Dneska si na Googlu můžete zahrát basketbal. Hrozí ale obdobná návykovost jako včera.

 

 

To běžec Usain Bolt inspiroval umělce Jamese Ochrana, který si říká jednoduše Jimmy C. V ulicích Londýna vytvořil úctyhodné dílo. Boltův obrovský portrét hýřící barvami.

 

 

 

Jsou knížky do vlaku, do postele nebo na pustý ostrov. Ale jakou byste položili na…

Černoši nejsou opice
Jiří X. Doležal 6. srpna 2012 • 09:43

Černoši nejsou opice

 

Klára Fischleinová


Klíčová slova: rxrx, klarafischleinova


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější