nahoru

Do amerického"Dream Teamu 2012" pronikl paparazzi. Pracuje pro Instagram

rx31. července 2012 • 06:00
Do amerického"Dream Teamu 2012" pronikl paparazzi. Pracuje pro Instagram
foto: Kevin Love - web.stagram.com/n/kevinlove/

V americké profilize NBA proslul jako muž, který si pod koši připisuje nejvíc doskoků. Ale teď ještě prokázal basketbalista Kevin Love další skrytý talent. Stal se ... fotografem celebrit.

 

V americkém reprezentačním týmu, jehož je členem, jich má kolem sebe dost. A tak například už při cestě letadlem do Londýna využil příležitosti a "cvakl" své spící spoluhráče.

 

Mnozí přitom vypadají značně "nehvězdně": superhvězdný LeBron James má přes oči pásku a mladý Anthony Davis, letos draftovaný jako číslo jedna, spí zachumlaný do legrační deky.

 

 

Jak napsal deník New York Times, Kevin Love se stal uživatelem Instagramu teprve před dvěma týdny. Ale za tu dobu už nasbíral přes 45 tisíc fanoušků. Vzhledem k fotkám ze zákulisí, které publikuje, však jejich počet bude jistě rychle narůstat.

 

Loveovy fotky ukazují, jak sociální média mění přístup fanoušků k jejich hvězdám. Fotky z týmové zákulisí byly před pár lety ještě nemyslitelné. Fotograf, který by je zveřejnil, by už nedostal další šanci se k slavným sportovcům přiblížit. A dnes si takové fotky dělají a publikují hvězdy samy!

 

 

Kevin Love od kolegů a kamarádů za své kousky paparazziho zatím vynadáno nedostal. "Je to oukej," řekl Anthony Davis novinářům. Ale podle New York Times dal najevo, že nepochybně přijde odveta.

 

Kde jinde než na Instagramu.

 

(Instagram pomalu dobývá i Česko. Čtěte v příštím čísle Reflexu, vychází ve čtvrtek).

 

rx


Klíčová slova: miloscermak, rxrx, instagram, kevin loveDiskuse ke článku