nahoru

Sexy Ostrava i poslední mánička z Moravy. Návštěvníci Colours navrhli dalších 122 obálek Reflexu

aja16. července 2012 • 08:47
Sexy Ostrava i poslední mánička z Moravy. Návštěvníci Colours navrhli dalších 122 obálek Reflexu
foto: Reflex

Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava mají unikátní příležitost: nechat se vyfotit na fiktivní obálku Reflexu. Podívejte se na galerii s jejich výtvory.

 

 

Česko je bohatší o dalších 122 celebrit. Tolik lidí totiž v pátek a v sobotu využilo možnost nechat se nafotit na obálku Reflexu. Originální suvenýr si opepřili vlastním titulkem.

 

 

V následující galerii si můžete prohlédnout všechny výtvory z Colours of Ostrava. Pokud budete obálky pozorně sledovat, na jedné najdete i Marka Doušu a Milana Tesaře.

 

 

Pokud na festivalu nejste, nemusíte smutnit. Brzo dostanete svou příležitost udělat vlastní obálku Reflexu i vy. Slovy klasika: coming soon...

 

aja


Klíčová slova: rxrx, adamjavurek


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější