nahoru

VIDEO: Všichni už jsou ve Varech (a už zase se tam motaj po barech)

aja 29. června 2012 • 11:59
Všichni jsou už ve Varech
Všichni jsou už ve Varech
• foto: 
Reflex.cz

Pamatujete loňský virální hit, písničku Všichni jsou už ve Varech? Dnes je ideální příležitost si ji připomenout - už je zase aktuální.

 

Vary jsou fenomén, který nás rozděluje do několika skupin. Část lidí tam je a nic jim nezabrání v tom, aby se tam objevili. Další část tam zoufale chce být, ale nemůže, někdo ten týden holt taky musí pracovat. A poslední skupina nechce o Varech ani slyšet.

 

Všichni mají jedno společné: dobře slyší na parodie o Karlových Varech. Odpůrce pobaví, fanoušky buď také (ty méně úzkoprsé), nebo nakrknou - a to se počítá.

 

Loni se Vary staly obětí obzvlášť vypečené parodie od lidí kolem známého pražského kavárníka Martina Kotase. Natočili "spoof" na slavnou písničku Michala Tučného Všichni jsou už v Mexiku. V jejich podání se samozřejmě jmenuje Všichni jsou už ve Varech.

 

Refrén je ještě docela milosrdný: "Všichni jsou už ve Varech / motaj se tam po barech / já už bych si taky leh / u bazénu ve Varech". Některé sloky jsou ale výrazně drsnější. Dvojverší "Hřebejk by dneska klidně pro sošku / vopíchal i Jirku Bartošku" na ukázku asi stačí... Ušetření nejsou ani politici: "Až se zjeví černá audina, pak je jasný, že je tady Kikina".

 

Pusťte si video:

Video se připravuje ...
Všichni jsou už ve VarechVIDEO Archív

 

A teď hurá do Varů.

 

aja


Klíčová slova: adamjavurek, rxrx, Karlovy Vary, KVIFFDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.