nahoru

Nevíte, kam dát "empétrojku"? Výstřední Brit si kvůli tomu voperoval pod kůži magnety

pev15. května 2012 • 06:00
Nevíte, kam dát "empétrojku"? Výstřední Brit si kvůli tomu voperoval pod kůži magnety
foto: YouTube.com

Znáte to, chcete poslouchat oblíbenou hudbu, ale zároveň máte plné ruce práce a v kalhotách žádnou šikovnou kapsu. Kam s MP3 přehrávačem? Milovník tetování a tělesných modifikací Dave Hurban z britského Newfieldu nabízí řešení. I když je možná trochu radikálnější, než si je sám ochoten připustit.


Svůj přehrávač iPod nosí na rukou jako hodinky - jen s tím rozdílem, že ho na zápěstí nedrží žádný pásek, ale sada čtyř magnetů, které si vlastnoručně implantoval pod kůži. Nový záchytný "systém" nazval v souladu s názvy zařízení od společnosti Apple "iDermal".

 

Jeho kontroverzní nápad se okamžitě stal středem pozornosti zahraničních technologických webů. Když se Hurbana redaktor ze serveru DigitalTrends.com zeptal, co ho vedlo k tomu, aby si do ruky voperoval magnety, bezelstně prý odpověděl: "Jen jsem si myslel, že by to bylo cool."

 

Ale protože žijeme ve světě, v němž se nové modely spotřební elektroniky rok od roku zmenšují (až na smartphony s velkými dipleji, ty se vydaly právě opačným směrem), nabízí se ještě jedna otázka.

 

Co když bude příští generace iPodů menší a nebude na jeho předloktí pasovat? I na to ale má Hurban odpověď. "Abych byl upřímný, jestli přijdou s novým iPodem a bude větší, nebo menší, pravděpodobně nebudu měnit," řekl výše jmenovanému webu.

 

 

Jestli omdléváte při pohledu na několik kapek krve, následující video, na němž jsou vidět detailní záběry celé operace (pro technofily možná spíš instalace), si raději ani nepouštějte. A rozhodně ho na vlastní pěst nezkoušejte napodobit doma. Devět z deseti hygieniků nesouhlasně kroutí hlavou.

 

 

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku