nahoru

Vladimir Putin našel další talent: vstřelil gól v hokejovém zápase. Připomeňte si všechny jeho supervlastnosti

far9. května 2012 • 13:00
Vladimir Putin našel další talent: vstřelil gól v hokejovém zápase. Připomeňte si všechny jeho supervlastnosti
foto: Profimedia.cz

Staronový prezident Ruska Vladimir Putin opět připravil velkolepé mediální divadlo, které jej ukazuje jako supermana. Tentokrát vstřelil gól v hokejovém utkání.

Elektronická tužka by si tady asi užila své: obrana při oslabení krapet ztuhla, Putin zůstal zcela nehlídaný a už k němu míří puk. Napoprvé nezpracoval přihrávku, ale další útočník puk nezištně vrátil a Putin nekompromisně vstřelil gól, jelikož brankář nespěchal úplně na led. Putin skóruje!

 

Podívejte se na video z akce:

 

 

Zápas došel k nájezdům, kde opět kraloval / caroval a čaroval Putin. Jeho nájezd je ze začátku rozvážný, ale zakončení má opravdu něco do sebe. To následující nezkušený protivník Vjačeslav Fetisov netrefil branku a Putinův tým tak vyhrál.

 

 

Není to zdaleka poprvé, co Putin ukázal své superschopnosti. Připomeňme si pár předchozích momentů.

 

1. Při potápění vylovil historicky cenné amfory, náhodou u toho byla média. Vědce krapet zaskočilo, že amfory na sobě nemají řasy, ale kdo by si kazil příběh pravdou. Pochybností ale bylo nakonec tolik, že tiskový mluvčí přiznal, že bylo vše zinscenované.

 

2. Putin postřelil tygra, který zrovna zaútočil na novináře. Aktivisté opět protestují, že chudák tygr nebyl jen tak náhodný kolemjdoucí, ale dovezený exemplář ze zoo v Chabrovsku. Tam prý krátce před Putinovou návštěvou jeden tygr náhle zemřel.

 

3. Samostřílem trefil velrybu, aby pomohl získat vzorky její kůže. 

 

4. Potkal se s levhartem sněžným (irbisem). Ten byl několik dní předtím, chudák, zraněn a držen v zajetí, aby se s Putinem mohl setkat. Ochránci přírody pro to opět neměli pochopení.

 

5. Pomáhal hasit požáry v okolí Moskvy. Usedl do letadla jako druhý pilot a vypustil na požáry plnou nádrž vody. "Trefili jsme se?" zeptal se. "Ano, naprosto přesně."

 

Krom toho krmil losy, koupal se s delfíny, hrál na piano na koncertě, polonahý chytal ryby a jezdil na koni atakdále. Pokud o něm není komiks, brzo musí vzniknout.

 

Image v zahraničí mu to nezlepšuje. V naší anketě po nové inauguraci dalo 59 % čtenářů najevo, že "Putin obratně manipuluje s veřejným míněním, potlačuje protesty a má jen jeden cíl - prospěch pro sebe a malý okruh nejbližších příznivců"

 

Putinovy kousky v obrazech:

 

far


Klíčová slova: adamjavurek, rxrx, Vladimír PutinDiskuse ke článku