nahoru

Máte závrať? Ruský "Spiderman" rád visí z vrcholků výškových budov stovky metrů nad zemí

pev 17. února 2012 • 06:00
Máte závrať? Ruský "Spiderman" rád visí z vrcholků výškových budov stovky metrů nad zemí
foto: Profimedia.cz

Seznamte se s dvaadvacetiletým Maxem Polatovem, kterému jeho známí přezdívají "Šílený Max". Od sedmnácti let leze s partou přátel na výškové budovy, na nichž provádí životu nenebezpečné akrobatické kousky - samozřejmě bez jištění.

 

Podívejte se na ruského "Spidermana". Šílený akrobat rád visí na vrcholcích výškových budov
Seznamte se s dvaadvacetiletým Maxem Polatovem, kterému jeho známí přezdívají "Šílený Max". Od sedmnácti let leze s partou přátel na výškové budovy, na kterých provádí životu nenebezpečné akrobatické kousky - samozřejmě bez jištění.
Max Polatov se ve svém životě neobejde bez dvou věcí. Nádherného výhledu po okolí a možýnosti zavěsit se za ruce (a někdy i jen za nohy na chatrné konstrukce stovky metrů nad zemským povrchem. Vysoké moskevské budovy a nedokončené stavby pro něj představují ideální hřiště.
Co původně považoval za koníček, postupem času dalo vzniknout celému životnímu stylu malé subkultury, která se v ruském hlavním městě okolo mladého šílence zformovala.
Nad jeho kousky si můžete trnout hrůzou na tomto videu...
... anebo ještě lépe v této dechberoucí fotogalerii.


Max Polatov se ve svém životě neobejde bez dvou věcí: nádherného výhledu na širé okolí a možnosti zavěsit se za ruce (a někdy i jen za nohy) na chatrné konstrukce stovky metrů nad zemským povrchem. Vysoké moskevské budovy a nedokončené stavby tak pro něj představují jedno velké hřiště.

 

Riskantní koníček postupem času dal vzniknout celému životnímu stylu malé subkultury, která se v ruském hlavním městě okolo mladého šílence zformovala.

 

Nad kousky Maxe a jeho následovníků můžete trnout hrůzou při sledování tohoto videa...

 

 

... daleko víc vám ale nejspíš ukáže jeho osobní fotogalerie:

 

 

pev


Klíčová slova: rxrx, petrvnoucekDiskuse ke článku