nahoru

VIDEO: Když akrobat zamrzne ve vzduchu. Takhle jste freerunning ještě nikdy neviděli

pev10. února 2012 • 06:00
Freerunning
Freerunning
• foto: 
YouTube.com

Freeruningových videí, na nichž akrobatné překonávají roztodivné překážky v městském prostředí, je plný internet. Jen málokterý divák si ale užijete eleganci všech precizních salt a přeskoků - proběhnou totiž příliš rychle.

 

Freeruningových videí je sice plný internet, jen málokdo si ale užijete eleganci všech salt a přeskoků z jednoduchého důvodu - proběhnou příliš rychle. V nejnovějším videoklipu od autora slavné youtubové nahrávky Cardboard Warfare vám žádný efektní přemet vzad neunikne - je totiž natočen kamerou, která dokázala zachytit tři sta snímků za vteřinu.
Clinton Jones alias "pwnisher" se v minulosti díky preciznímu videu, na němž po sobě parta kamarádů válčí zbraněmi vyrobenými z lepenky (věřte, vypadá to líp jak to zní), dostal na obálku časopisu Rolling Stones. Jeho nový videoklip, který nazval Tru Freedom, má šanci stát se podobným hitem. Na akrobatické kousky ve zpomaleném tempu se totiž dívá zatraceně dobře.

V nejnovějším videoklipu od autora slavné youtubové nahrávky Cardboard Warfare Clintona Jonese (na internetu vystupuje pod přezdívkou "pwnisher") vám žádný efektní přemet vzad neunikne - je totiž natočen kamerou, jež dokázala zachytit tři sta snímků za vteřinu.

 

Jeho nový videoklip, který nazval Tru Freedom, má šanci stát se podobným hitem. Na akrobatické kousky ve zpomaleném tempu se totiž dívá zatraceně dobře. Přesvědčte se sami:

 

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku