nahoru

VIDEO: Ano, každému z nás se to stalo. Šlápli jsme do toho. Cože? Že se člověk může pojistit?

rx29. ledna 2012 • 20:07
VIDEO: Ano, každému z nás se to stalo. Šlápli jsme do toho. Cože? Že se člověk může pojistit?
foto: sneakersfreakers.com

Podle jedněch je ta reklama nechutná, podle druhých naprosto nepřekonatelná. Jisté je, že jí nechybí vtip. Problém bude asi v tématu. Tím jsou psí hovínka.

 

Časopis SneakerFreaker založil v roce 2002 Australan Simon Wood. Sneakers jsou v češtině "tenisky", "kecky" nebo prostě sportovní boty. A Woods založil časopis věnovaný sportovním botám původně prá hlavně proto, aby vzorky od výrobců dostával zadarmo.
To se mu asi povedlo. Dnes zmíněný magazín vychází třikrát ročně a existuje ještě v dalších třech jazykových mutacích: ve španělštine, němčině a ruštině.
Co je největší pohromou pro takové elegantní, sexy tenisky? Netřeba dlouho přemýšlet. Ano, je to ta nehoda na chodníku. Nechutné! Přesto, anebo právě proto si časopis právě tuto nehodu vybral do své kampaně.
Pes, který má do zadku zaražený špunt anebo lízátko, případně mu u něj visí kyblík s barvou. To jsou vizuály zmíněné kampaně. Ale za pozornost stojí hlavně video. Japonští herci v něm nabízejí speciální pojištění. To musíte vidět! (Nabízíme japonskou verzi s anglickými titulky).

Časopis SneakerFreaker založil v roce 2002 Australan Simon Wood. Sneakers jsou v češtině "tenisky", "kecky" nebo prostě sportovní boty. A Wood založil časopis věnovaný sportovním botám původně prá hlavně proto, aby vzorky od výrobců dostával zadarmo.

 

 

To se mu asi povedlo. Dnes zmíněný magazín vychází třikrát ročně a existuje ještě v dalších třech jazykových mutacích: ve španělštině, němčině a ruštině. Co je největší pohromou pro takové elegantní, sexy tenisky? Netřeba dlouho přemýšlet. Ano, je to ta nehoda na chodníku. Nechutné! Přesto, anebo právě proto si časopis právě tuto nehodu vybral do své kampaně.

 

 

Pes, který má do zadku zaražený špunt anebo lízátko, případně mu u něj visí kyblík s barvou. To jsou vizuály zmíněné kampaně. Ale za pozornost stojí hlavně video. Japonští herci v něm nabízejí speciální pojištění ... proti šlápnutí do psího výkalu. To musíte vidět! (Nabízíme japonskou verzi s anglickými titulky).

 

rx


Diskuse ke článku