nahoru

Unikátní sázka: Američan doslova proskákal rokem 2011. Saltem vzad

pev27. ledna 2012 • 06:00
salto
salto
• foto: 
YouTube.com

Dovedete si představit, že byste každý den letošního roku udělali jedno salto vzad? Že byste si neporadili ani s tím prvním? Američanovi Samu Morrisonovi, který na webu vystupuje pod přezdívkou Sam the Cobra, se to povedlo. A sestřih z jeho skoků stojí za vidění.

 

Dovedete si představit, že byste každý den letošního roku udělali jedno salto vzad? Že byste si neporadili ani s jedním dnem? Američanovi, který na webu vystupuje pod přezdívkou Sam the Cobra, se to povedlo. Sestřih z jeho skoků stojí za to.
Když jsme před deseti dny psali o Američance Madeline Schichtelové, která na svůj fotoaparát každý den roku 2011 natočila jeden moment ze svého života, žasli jsme nad originálním nápadem.
Sam the Cobra dotáhl ve stejném roce celou myšlenku ještě o krok stupeń výš. Vsadil se se svým otcem o sto dolarů, že v každém z 365 dnů udělá jedno salto vzad. Do sestřihu, jenž umístil na videoserver YouTube, sice nezakomponoval některé dny, kdy se mu nepovedlo natočit kvalitní záběr (všechny scény ale umístil na svůj blog), už teď ale plánuje další osobní rekord. Salto vzad si chce skočit postupně na všech světových kontinentech. Už v létě prý začne v Severní Americe, Evropě, Asii, Africe a Austrálii.


Když jsme před deseti dny psali o Američance Madeline Schichtelové, která na svůj fotoaparát každý den roku 2011 natočila jeden moment ze svého života, žasli jsme nad originálním nápadem.

 

Sam Morrison ale dotáhl ve stejném roce celou myšlenku ještě o krok (nebo spíše o skok) dál. Vsadil se se svým otcem o sto dolarů, že v každém z 365 dnů udělá jedno salto vzad.

 

Do sestřihu, který umístil na videoserver YouTube, sice nezakomponoval některé dny, kdy se mu nepovedlo natočit kvalitní záběr (všechny scény však umístil na svůj blog), už teď ale plánuje další osobní rekord. Salto vzad si chce skočit postupně na všech světových kontinentech. Už v létě prý začne v Severní Americe, Evropě, Asii, Africe a Austrálii.

 

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku