nahoru

VIDEO: Luxus na moři. Takhle vypadala Concordia před potopením

pev23. ledna 2012 • 12:31
concordia
concordia
• foto: 
YouTube.com

Vítejte na Concordii. Mezi nejsledovanějšími videi na českém YouTube se objevila reklama na plavbu snů, která se pro mnohé pasažéry stala v pátek 13. ledna noční můrou.


Luxusní restaurace, prostorné kino a divadlo, přepychové kasino, dětský koutek hýřící barvami, lázně, pokoje s výhledem na moře a dokonce i simulátor formule; to vše v sobě ukrývala loď Costa Concordia, která se před necelými dvěma týdny potopila u italského ostrova Giglio.Podle poslední výpovědi kapitána Francisca Schettina vydala příkaz k riskantnímu manévru blízko ostrova společnost, která loď vlastní. Ta překvapivě stále inzeruje námořní zájezdy na Concordii prostřednictvím reklamy umístěné ve vyhledavači Google. Na svém webu ale žádné konkrétní plavby nenabízí.

Costa.cz stále inzeruje v Googlu na sousloví Costa Concordia Costa.cz stále inzeruje v Googlu na sousloví Costa ConcordiaFoto archiv

 

 

...odkaz ale vede na prázdnou stránku ...odkaz ale vede na prázdnou stránkuFoto archiv

 

Schettino čelí obvinění ze zabití pasažérů - po víkendové práci potapěčů bylo potvrzeno 13 obětí nehody. Dalších devatenáct pasážérů je stále nezvěstných.

 

 

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku