VIDEO: Luxus na moři. Takhle vypadala Concordia před potopením | Reflex.cz
nahoru

VIDEO: Luxus na moři. Takhle vypadala Concordia před potopením

pev23. ledna 2012 • 12:31
concordia
concordia
• foto: 
YouTube.com

Vítejte na Concordii. Mezi nejsledovanějšími videi na českém YouTube se objevila reklama na plavbu snů, která se pro mnohé pasažéry stala v pátek 13. ledna noční můrou.


Luxusní restaurace, prostorné kino a divadlo, přepychové kasino, dětský koutek hýřící barvami, lázně, pokoje s výhledem na moře a dokonce i simulátor formule; to vše v sobě ukrývala loď Costa Concordia, která se před necelými dvěma týdny potopila u italského ostrova Giglio.Podle poslední výpovědi kapitána Francisca Schettina vydala příkaz k riskantnímu manévru blízko ostrova společnost, která loď vlastní. Ta překvapivě stále inzeruje námořní zájezdy na Concordii prostřednictvím reklamy umístěné ve vyhledavači Google. Na svém webu ale žádné konkrétní plavby nenabízí.

Costa.cz stále inzeruje v Googlu na sousloví Costa ConcordiaCosta.cz stále inzeruje v Googlu na sousloví Costa Concordia

 

 

...odkaz ale vede na prázdnou stránku...odkaz ale vede na prázdnou stránku

 

Schettino čelí obvinění ze zabití pasažérů - po víkendové práci potapěčů bylo potvrzeno 13 obětí nehody. Dalších devatenáct pasážérů je stále nezvěstných.

 

 

PŘEPIS: "Za tohle zaplatíte! Zpátky na palubu!" slyšel zbabělý kapitán lodi Costa…

 

ANKETA: Vyrazili byste po havárii Concordie na výletní plavbu?

pev


Klíčová slova: rxrx, petrvnoucekDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější