nahoru

Novému iPhonu zůstal starý kabát. To se neodpouští

pev 4. října 2011 • 19:11
Novému iPhonu zůstal starý kabát. To se neodpouští
foto: Apple

Tiskové konference Applu v posledních letech doprovázejí přehnaná očekávání veřejnosti. Místo vysněného iPhonu 5, oslňujícího novými designovými prvky, však v úterý novopečený šéf společnosti Tim Cook představil jen vylepšenou verzi čtvrté generace iPhone 4S. Milovníci technonovinek mu to asi jen tak neodpustí.

 

Nový iPhone 4S Nový iPhone 4SFoto Apple
Nový iPhone 4S Nový iPhone 4SFoto Apple
Nový iPhone 4S Nový iPhone 4SFoto Apple
Nový iPhone 4S Nový iPhone 4SFoto Apple
Nový iPhone zůstal ve starém kabátu. To se neodpouští
Tiskové konference Applu v posledních letech doprovázejí přehnaná očekávání. Místo vysněného iPhonu5 oslňujícího novými designovými prvky však dnes novopečený šéf společnosti Tim Cook představil jen vylepšenou verze čtvrté generace iPhone 4S.
Co na tom, že má nový smartphone dvakrát rychlejší procesor, lepší fotoaparát, novou verzi operačního systému OS5 a navrch i údajně revoluční technologii pro hlasové ovládání telefonu se sympatickým názvem Siri? Navenek vypadá úplně stejně jako předchozí model.
Že na designových změnách u Applu záleží víc než na praktičtějších novinkách, dokládá plejáda poloamatérských konceptů nového iPhonu, které v posledních měsících plnily technologické weby. Podívejte se na nejzajímavější počiny, které shromáždil server Mashable.com.

Co na tom, že má nový smartphone dvakrát rychlejší procesor, lepší fotoaparát, upravený operační systém OS5 a navrch i údajně revoluční technologii pro hlasové ovládání telefonu se sympatickým názvem Siri? Navenek vypadá stejně jako předchozí model.

 

Představení novinek, které zůstalo za očekáváním, způsobilo podle serveru TechCrunch okamžitý propad akcií společnosti o pět procent. Že na designových změnách v případě Applu záleží víc než na zajímavých, ale neviditelných novinkách, dokládá také plejáda poloamatérských vizí nového iPhonu, které v posledních měsících plnily technologické weby. Podívejte se na nejzajímavější počiny shromážděné serverem Mashable.

 

 

 

A jak vypadá iPhone 4S, případně jak zní počítačový hlas asistentky Siri?Podívejte se na demovideo, které uveřejnil server TechCrunch:

 

pev


Diskuse ke článku