nahoru

Máme nedostatek sušenek, rýže ... a chybí nám vepřové kotletky v létě. To že říká Obama?

rx 1. října 2011 • 14:22
obama
obama
• foto: 
youtube

Odezírat ze rtů není snadné a člověk se lehce může zmýlit. Kanál na YouTube nazvaný Špatné odezírání ze rtů je toho důkazem. Poslední "obětí" jeho tvůrců je Barrack Obama.

 

 

Metoda je to jednoduchá: vezmete populární hudební klip či veřejný projev a hlavnímu aktérovi "vložíte do úst" jiná slova. Často nedávají žádný smysl, ale o to je komický efekt větší.

 

Poprvé se tvůrci "navezli" na jaře do tehdy populárního klipu písničky Friday, jejíž text o bezstarostně strávaném víkendu nahradili slovy o válce gangů a kuřatech. Následovali například Justin Bieber, Bee Gees či Lady Gaga. Po hudebním létě přišli na řadu politici: vedle Barracka Obamy také další prezidentský kandidát (a guvernér Texasu) Rick Perry. Všechny klipy najdete na YouTube na stránce Bad Lip Reading.

 

Podívejte se na "předělaného" Obamu, pro lepší srozumitelnost si nezapomeňte zapnout anglické titulky (tlačítko CC). Novou verzi můžete srovnat i s původním videem, které obsahuje projev Barracka Obamy z doby vyjednávání o zvýšení dluhového stropu letos v červenci.

 

 

A původní verze:

 

rx


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře