nahoru

A hudebním idolem facebookové generace se stává... Václav Neckář?

Adam Javůrek 23. září 2011 • 09:05
Náš nový idol - Václav Neckář
Náš nový idol - Václav Neckář
• foto: 
youtube.com/user/negativfilm

Nevím, jestli jsem viděl někdy tak raketový virtuální start české písničky. Během chvilky asi deset kamarádů nasdílelo novou písničku Umakartu s nečekaným hostem Václavem Neckářem "Půlnoční".

A jsou nadšení. Podle kolegy Luďka Staňka je to "naprostý killer a skladba roku, možná desetiletí, která je prostě krásná." Hned několik lidí přispěchalo s přirovnáním Václava Neckáře k Johnnymu Cashovi.

 

Poslechněte si sami a povězte, jestli na tom něco je nebo jestli si náhodou trochu nezapřeháněli.

 

 

Autorem textu a spoluautorem hudby je Jaromír 99. Pokud se ho chcete na písničku nebo na cokoli ohledně Aloise Nebela zeptat, tak máte možnost. V pondělí ve 14:00 bude totiž tady na reflex.cz odpovídat na vaše otázky. Tu svou mu můžete ale položit už teď.

 

 

Zajímavé je i to načasování. Vánoční písnička v září. Zrovna nedávno jsme si říkali, kdo v Česku odstartuje vánoční sezónu. Jestli to bude výloha v Máji nebo reklama na colu v televizi a jestli to někdo stihne už v září. Ale že to odstartuje zrovna Václav Neckář s Jaromírem 99 a Aloisem Nebelem?Klíčová slova: jaromír 99, Jaromír Švejdík, , ,Diskuse ke článku