nahoru

VIDEO: Za to by nám mužům dnes feministky utrhly hlavu. Tedy hlavu v tom lepším případě

Miloš Čermák 2. září 2011 • 17:14
káva
káva
• foto: 
youtube

Jak přesvědčit americké hospodyňky, že právě inzerovaná káva je tou pravou, kterou by si měly kupovat? Musíte je nejdřív vyděsit hněvem jejich manželů, konkrétně třeba: "Jak může tak krásná žena vařit tak špatné kafe?", případně: "Zapomeň na kafe, stejně nikdy za nic nestojí. Dám si nějaké v továrně!"

 

Chápete to správně, po uražení manželky následuje šťastné rozuzlení, totiž "odhalení" značky, která hospodyňkám u jejich manželů "zachrání kůži" a umožní vařit kávu, s kterou budou "samci" opět spokojeni.

 

Co říkáte? Že něčemu takovému nevěříte, protože by za takovou sexistickou reklamu hrozilo autorům přinejmenším vězení? Nikoliv v padesátých a šedesátých letech minulého století, kdy dotyčné reklamy vznikaly.

 

Podívejte se na sestřih "urážlivých" částí těch nejlepších z nich.

 

Chápete to správně, po uražení manželky následuje šťastné rozuzlení, totiž "odhalení" značky, která hospodyňkám u jejich manželů "zachrání kůži" a umožní vařit kávu, s kterou budou jejich "samci" opět spokojeně.
Co říkáte? Že něčemu takovému nevěříte, protože by za takovou sexistickou reklamu hrozilo autorům nejmíň vězení? Nikoliv v padesátých a šedesátých letech minulého století, kdy reklamy vznikly. Podívejte se na sestřih "urážlivých" částí těch nejlepších z nich.
Miloš Čermák


Diskuse ke článku