nahoru

Akty X 2011: SMS hlasování ve speciální kategorii Akt známé osobnosti zrušeno

Reflex.cz 23. srpna 2011 • 06:00
Akty X 2011: SMS hlasování ve speciální kategorii Akt známé osobnosti zrušeno
foto: aktyx

V pátek byla uzavřena poslední běžná kategorie letošního soutěžního ročníku. Na řadu nyní přichází zvláštní kategorie Akt známé osobnosti. Jsme však nuceni přistoupit ke změně.

Již od začátku bylo jasné, že akt známé osobnosti bude velmi těžký oříšek a proto byla tato kategorie brána jako speciální. Bohužel se však do uzávěrky přihlašování v ní neobjevil ani jediný snímek, který by splňoval potřebná kritéria. Rozhodli jsme se proto volbu nejlepších snímků pomocí SMS zrušit.

 

Jelikož jsme si však vědomi, že pořízení snímků, i přestože nevyhovují podmínkám  kategorie Akt známé osobnosti, není zdaleka úplně jednoduché, rozhodli jsme se zvolit alespoň nejlepší akt mezi přihlášenými snímky. Oslovili jsme tedy naše fotografy v čele s Janem Šibíkem, aby vybrali nejlepší snímek, jehož autor dostane cenu ve formě balíčku filmů na DVD z edice FilmX.

 

 

Reflex.cz


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře