nahoru

Akty X: Prohlédněte si desítku nejlepších skupinových aktů

Reflex.cz 10. června 2011 • 13:04
Akty X: Prohlédněte si desítku nejlepších skupinových aktů
foto: asvobodafotozatec

V další kategorii letošního ročníku soutěže Reflexu o nejlepší akt je dobojováno a rozhodnuto o účastnících finálového kola.

 

Úderem dnešního poledne skončilo hlasování v kategorii Skupinový akt. Známe tedy deset skupinových fotografií, které vaše hlasy poslaly do finále. Na vítězné snímky se podívejte v níže přiložené galerii.

 

 

Soutěž však ještě zdaleka nekončí a na řadu přichází kategorie další. Již v pondělí, opět v pravé poledne, bude ukončeno přihlašování snímků do kategorie Akt v plenéru. Využijte posledních pár dní, kdy můžete své plenérové fotografie do soutěže ještě zaslat. O den později, tedy v úterý 14. 6. ve 12:00 již začne v této kategorii bitva o to, které akty si získají vaše sympatie a postoupí do finálového kola.

 

Reflex.cz

Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.