nahoru

Akty X: První letošní kolo je u konce. Podívejte se na vítězné snímky

Reflex.cz13. května 2011 • 12:00
Akty X: První letošní kolo je u konce. Podívejte se na vítězné snímky
foto: fiserovamarie

Dnes v poledne bylo uzavřeno první hlasovací kolo letošního ročníku fotografické soutěže Reflexu Akty X. Jak dopadlo hlasování? Které snímky jsou vašimi favority a poslali jste je do finále?

V prvním soutěžním kole jste vybírali nejlepší snímek v kategorii Akt v ateliéru. Dohromady jste poslali téměř 80.000 hlasů, z toho přes 5000 pro vítěznou ateliérovou fotografii. Jak hlasování skončilo a které akty postupují do finále se podívejte v přiložené fotogalerii.

 

 

Soutěž však ještě zdaleka nekončí, neustále máte možnost přihlašovat svá snímky do dalších soutěžních kategorií – Skupinový akt, Akt v plenéru, Pohybový a adrenalinový akt a Akt známé osobnosti. V první zmíněné ovšem zbývá už jenom posledních pár dní, proto neváhejte. Kategorie Skupinový akt bude pro nové snímky uzavřena v pondělí 16.5. a o den později se rozjede další letošní hlasovací kolo.

 

Akty X. Link do článku

 

Lobbista Dalík je ještě levný, buďme rádi, že ho máme
Jiří X. Doležal 12. května 2011 • 14:10

Lobbista Dalík je ještě levný, buďme rádi, že ho máme

Je pátek, čas na... Podivná halucinační zvířátka

Reflex.cz

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější