nahoru

Našlo se mumifikované tělo bývalé herečky a Playmate

Adam Kolář8. května 2011 • 08:00
Yvette Vickers
Yvette Vickers
• foto: 
YouTube.com

Yvette Vickersová, slavná především v padesátých a šedesátých letech jako herečka béčkových filmů, modelka, zpěvačka, ale především kráska zdobící slavný časopis Playboy, byla nalezena v mumifikovaném stavu.

Dvaaosmdesátiletá herečka bydlela ve své vile v Los Angeles za posledních pár let sama. Samotu jí často nahrazovali sousedé, kteří žili ve stejné ulici. „Paní Vickersovou jsem měla moc ráda, vždycky jsme se zdravily a prohodily pár slov,“ říká sousedka Susan Savageová.

 

Svět má právo vidět mrtvého Usámu!
Jiří X. Doležal 5. května 2011 • 10:28

Svět má právo vidět mrtvého Usámu!

Savageová je mimochodem také herečka, a proto měla pochopení pro to, že paní Vickersová se dlouhou dobu neukázala doma. Myslela si, že i přes svůj věk někde pracuje nebo si užívá v lázních. Když však začala poštovní schránka přetékat dopisy, dveře byly zapečetěny pavučinami, lehce znejistila. Nevěděla přitom, že losangeleská policie už delší dobu paní Vickersovou pohřešuje. Proč se nikdo předtím nevydal do jejího domu, je záhadou.

 

Teenageři nevědí, kdo je to Usáma bin Ládin
Adam Kolář 7. května 2011 • 22:53

Teenageři nevědí, kdo je to Usáma bin Ládin

 

Konec benzínových aut se blíží: Jsou tu závody elektroformulí
Tato práce tedy připadla až na sousedku, jež oknem viděla chomáč vlasů na zemi. Lekla se, že tam leží pohřešovaná herečka, a pronikla rozbitým oknem do domu. Na zemi však ležela pouze paruka. Až nahoře, v zabarikádovaném pokoji, leželo na zemi mumifikované tělo, které identifikovali až policejní experti. Byla to slavná Yvette Vickersová, na niž celý rok proudil horký vzduch z topení zabudovaného v podlaze. Tím se tělo zcela vysušilo a v podstatě mumifikovalo.


Je smutné vidět, jak někdo tak slavný občas zůstane ve stáří tak sám, až si celý rok nikdo nevšimne, že se jeho mrtvé, bezbranné tělo mumifikuje ve vlastní ložnici. Řádného pochování se tedy jedna z legend pánského časopisu dočká až teď.Klíčová slova:Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,590
22,520
29,890
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější