nahoru

Přímý přenos z představení cirkusu Mlejn

25. srpna 2010 • 16:28
mlejn
mlejn
• foto: 
Vojtěch Brtnický

Dnes v sedm hodin večer máte na stránkách Reflex.cz možnost sledovat přímý přenos z představení cirkusu Mlejn „Postav na čaj!“ na festivalu Letní Letná. Nezapomeňte se připojit.

 

Příběh představení nového cirkusu se odehrává v bezčasí daleko na severu, na místě, kde nežijí žádní lidé. Najdete v něm jen dvě pozoruhodné bytosti – napůl dívky, napůl skřítky, které spodobňují Eliška Brtnická a Jana Klimová. Představení je nalézá v průběhu tuhé zimy, kterou musí zkrátka a dobře nějak přečkat. A jak čekají skřítkové? Správně: akčně a groteskně.

 

PŘÍMÝ PŘENOS JE U KONCE. DĚKUJEME ZA SLEDOVÁNÍ.

 

mlejn

 

 

 

Foto: Vojtěch Brtnický


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější